Сьогодні всі переконані, що Україна має один фронт – на сході країни. «Ми воюємо з російсько-терористичними військами, з Росією» – переконані всі. Але ж війна гібридна і фронт у нас не один. Другий фронт проходить в Україні і він проти Збройних Сил України. Держава та політика проти ЗСУ. Свідомо чи ні, але факт Доведу.

Початок війни. Пам'ятаєте окупацію Криму та перші бойові дії на Донбасі? З усіх можливих претендентів на пост міністра оборони призначають самих нерішучих та не профільних: моряків, прикордонників, охоронців. І це в самий складний час, на початку агресії.

Інформаційна сфера. Кожний інформаційний теле- чи Інтернет канал знаходить собі військових аналітиків. Вони постійно розповідають про те, як повинні зрадники-генерали вести військові операції. Вони такі розумні, поважні, так красиво говорять, все знають. Кругом суцільна зрада та некомпетентність кадрових командирів. Дарма, що більшість з цих експертів не служили в армії, а військових бачили тільки в кіно. Раді справедливості, на окремих каналах з'являються справжні експерти, але хто їх слухає, вони ж не про зраду.

Пільги. Так, саме пільги є полем бойових дій проти ЗСУ. Усі учасники БД мають право на безкоштовний проїзд міським транспортом. Заслужили. А тепер переглянемо повідомлення ЗМІ. Досить часто в містах виникають конфлікти на цьому тлі. І не тільки тому, що водії ватники. Просто тому ж водію потрібно за свій рахунок заправити маршрутку, відремонтувати її, заплатити за право працювати на маршруті та принести копійку додому. От ізриваються.

То невже держава не може доплатити ветеранам за проїзд з держ бюджету. Саме з нього, а не перекладати це на місцевий, як це зробили з іншими пільговиками?.

Пенсії. Ще недавно осучаснення пенсій Кабмін вважав чи найбільшою із своїх перемог. Про це говорили майже пів року. Та про військових пенсіонерів забули. Спохватилися, почали справдовуватися, але якось кострубато. Окремі ж супернаціональні політики взагалі запропонували «цим совковим пенсам не платити, бо в нас уже нова армія».

Феєрично! Прийшли сантехники, бульдозеристи, ІТшники без жодного військового досвіду та створили справжнє переможне військо. Десь я це вже чув? Бува не одна й таж методичка?

І дивиться військовий в окопі на таке ставлення до військових пенсіонерів та й робить висновки. А ми гадаємо, чому недостає офіцерів у війську?

Військово-патріотичне виховання. У військовій справі нам часто ставлять за зразок Ізраїль. Не даремно, там армію цінять та люблять. Від служби в армії нам майже ніхто не «косить». А як у нас? Поспілкуйтеся з офіцерами військомату. Вони вам розкажуть.

Подивився на персональний склад викладачів відповідної дисципліни в школах та на розклад гуртків поезії, малювання, рукоділля в центрі військово-патріотичного виховання і все зрозумів. І це на четвертому році війни!

Ми зупинили ворога на східному фронті. Там ми маємо перемоги. Пора починати наступ і на другому фронті. Війну ми обов'язково не закінчимо, а виграємо!