Новообрана Верховна Рада України запрацювала. З самого початку «Слуги народу», як справжні кавалеристи чи то стахановці, взяли шалений темп. «Ми их сделаєм!»

І ось уже кабмін сформований. Не простий, а з ЧОРТовинкою.

Перша чортовинка – прим'єр. Олексій Гончарук за короткий строк отримав масу комплементів. А мене, чомусь, не вразив. Говорив з трибуни про щось якось невпевнено, а хотілось би про конкретне та наболіле. Він же тепер головний в парламентсько-президентській республіці! Чи не головний? Тоді як з парламентсько-президентською республікою?

Другою чортовинкою для мене є міністр оборони. Я абсолютно не проти волонтерів та керівників офісів реформ. Але ж у нас війна і міністр оборони має розуміти армію, армійську службу, розуміти військо зсередини. Стандарти НАТО потрібні. Повернутися обличчям до військовослужбовця – так хто ж проти. Але чи зможе це зробити новий, прогресивний Андрій Загороднюк? Та чи не буде він конфліктувати з начальником Генштабу, старим та бойовим генералом?

Іван Баканов для мене теж чортовинка. Спеціальною службою у нас уже керували пастори, дипломати, російські шпигуни, а ось лейтенанти, які ніколи ніде не служили, вперше. Службу потрібно реформувати. Зробити це має профі. Можливо це зробить Баканов. Дай бог.

І, нарешті, справжня ЧОРТовинка кабміну – Арсен Аваков. Президент напередодні витяг його з табакерки. Кажуть, що він має спасти президента та слуг народу від путчу.

5d681e66a7b07.jpg

Аваков він такий, він це може зробити. Він і Порошенка обіцяв спасти. Думаю спасе. В обмін на безмежну владу.

Отака ЧОРТівня, малята. А поки що за нас, слуг народу!

5d681e7e42f9d.jpg