Коли є час і натхнення, я дуже люблю промальовувати різні варіанти розвитку подій. І чим більше прораховано варіантів, тим більше потім спокійніше сприймати реальність. Але, щоб не розтягувати цей текст на штири сторінки, я взяв, як стартові, два найочевидніших для всіх варіанти. Хоча їх є більше, чим здаєси на перший погляд.

Варіант 1. Як будуть розвиватиси події в міській раді, якщо Кабан виграє в другому турі виборів:

v.1.1. створюєси неформальна коаліція зі своїх лояльних і чужих куплених депутатів. В регламент внесли статтю про ампутацію сосків за прогули. І ще кілька місяців в місті шось будуєси, дороги латаютси. Чому кілька місяців? Бо грошей в бюджеті не буде на «велике міське будівництво». Ще кілька місяців протягне така коаліція за рахунок роздачі землі і майна за откати. Потім кінець. І мертві будуть заздрити живим (с)

v.1.2. своєї більшості немає. На сесіях голосуються тільки рішення, шоп не допустити повного колапсу функціонування міста. Звісно, шо таке гасіння пожеж призводить до ще більшого триндеця. Ставки за перекуп виростають, але совість і чесність в опозиції перемагає. Чвари і цирки часів колишнього мера покажутси дєцким садом. Кабанячі діти не бухатимуть в гойрах ніколи, але це не точьно.

v.1.3. за кілька місяців бардаку згідно v.1.2, коаліція таки створиси під приводом «тра спасати місто, а не гратиси в політику». Але за той час Кабану вже набридне управляти, тим більше шо ніколи це і не вмів... і в Київ тра вертатиси гроші на сімйю заробляти, тому диригентом знову буде в.о.царя. В залежності від апетитів, така версія може проіснувати як рік так і три роки. Підшлунковий сок будуть роздавати на перервах замість мінералки.

v.1.4. створюєси коаліція (можливо навіть з неочікуваними партнерами). Органи управління і потоки діляси згідно домовленостей. Всі задоволені, окрім тих, кого не взяли в компанію. Возмущаютси також пару притомних, які вірили в світле майбутнє. Місто буде жити, хірово, але буде. Про розвиток і якісь стратегічні цілі будуть згадувати десь за три місяці перед наступними виборами. Містяни бігатимуть в паніці і не знатимуть з ким тра переспати аби міжбудинковий проїзд зробили ще в цьому році.

Варіант 2. Як будуть розвиватиси події в міській раді, якщо Скорпіон виграє в другому турі виборів:

v.2.1. обйєднуютси умовні проєвропейські сили. Але молодші партнери такого обйєднання щітають, шо вони май хитріші і розумніші — відповідальність брати на себе не хочуть і до виконавчої роботи керуванням міста не йдуть, беруть пару крісел тіпа секретаря і голів комісій в раді. Виконавча влада майже повністю належить силі Скорпіона. Вони намагаютси зробити зміни, згідно своїх виборчих планів, але стикаютси з тим, що хрустальні яйці розбиваютси об камйяну сраку реальності (с). Місто існує, але не розвиваєси.

v.2.2. коаліція створиласи згідно v.2.1. Молодші партнери коаліції кількома голосуваннями показають, шо обовязково тра рахуватиси з їх думкою і хатєлками. Починаютси договорняки, сварки, обідки. На публіку активно вони не виносяси, але з часом це все більше буде нагадувати коаліцію БПП+НФ. Будуть продаватиси квитки на онлайн сесію і абонементи в перші ряди. Така версія може проіснувати і всю каденцію.

v.2.3. стає зрозуміло, шо своєї більшості немає. Відповідно ніяких не те, шо кардинальних, а і звичайних змін неможливо реалізувати. Далі події будуть розвиватиси згідно v.1.2-1.4. Закінчитси все сльозами від того, шо прийшов Дідух і зачитав панахиду.

v.2.4. адекватні і притомні таки обйєдналиси, забули всі обідки і закопали бартку війни. Сіли і обговорили критично важливі цілі, окреслили джерела необхідних ресурсів, призначили відповідальних, зафіксували дедлайни. Місто семимильними кроками обганяє сусідні міста, до нас приїзжають переймати досвід і ..... тут я проснувси.