день #6. брєд

*всі імена та ситуації вигадані. будь які співпадіння випадкові.
оригінал тексту — «Декамерон» Д. Бокаччо
адаптація і стислий переказ — А. Сковородка

У 2020 році окраїну славної Шипинецкої землі «відвідує згубна чума». Потенційно загинути можуть сотні і десятки тисяч людей. Розпадаютси родинні і дружні звязки, виробництва зупиняютси. Слуги відмовляютси служити панам. Мертвих не ховають, бо нема де, і не спалюють бо також нема де.... просто звалюють в ями, вириті як котловани для новобудов на місці дитячих майданчиків.

Місто майже спорожніло... Після богослужіння (бо батюшка обіщав подобіє раю прям за вівтарем у вівторок, а якшо не прийти на службу — то пекло прям вже і щас) зустрілиси сім майже розважливих, родовитих, красивих, гречних і чарівних жінок. Одна з них, Антонінея, запропонувала благопристойним чином піти в маєтки і заповнити дозвілля під час карантину всякого роду розвагами. Інші пані схвалюють цю пропозицію одноголосно, навіть без створення робочої комісії. Однак, Олінея спамяталаси і з голосу внесла поправку, шоп запросити з собою чоловіків, бо жінці важко одній жити і не показувати свій розум іншим, ну і .... «поради» чоловіків їм всім сімом украй будуть необхідні.
Під час цього обговорення до сесійної зали зайшли три з половинов депутати. Антонінея тут же також з голосу пропонує запросити саме їх.

Три з половинов діпутути радісно погоджуютси свалити з сесії і вони всі дружно приїздять (бо мають спецпроїзні на тролєйбус, а не йдуть пішки) в маєток за містом.
Базилевс, самий веселий і дотепний, пропонує розважатиси як кому завгодно. Його, звісно, підтримує Антонінея. А от Олінея пропонує все таки визначити — хто буде першим, над яким чи якою почнутси «розваги». І щоб кожен пізнав і турботи і радості, повйязані з оргією під час епідемії, і шоп нікому не було завидно — після щоденного відеозвернення міського голови, покладати почесний тягар бути клоуном по черзі на кожного.
....
На шостий день самоізоляції Базилевсу прийшла одна думка в голову (дада — тільки одна): той, хто дає на землі, отримає на небесах в десятикратному розмірі.
«і отут почалоси блядство...» (с)