Всі, хто віре в бога вже в курсі шо сигони начавси піст. Найглубже в курсі звичайно черновіцькі депутати, бо лиш вони ниряли в ополонку півтора місця назад і там на дні явивси боженька, йкий лічьно їм, самим першим, повідомив шо почнеси піст.

Для всіх іньчих, не настіко обраних, я додатково нагадаю – піст таки начавси.

Ви ж памнятаєте про мого персонажа Кріс? (ну та, шо та любить любитиси). Ця исторія про неї і про блузку. Блузку леонтьєва.

«Піст – діло благородне і навід не наказуєме, згідно КПК.»
Імєнно так себі думала Кріс, в понедівнок зрання виїхавшина полювання за новим героєм майбутньої ночі.

Дякуючи міським перевізникам, пошук був ділом нехитрим – купа людішок тусувалиси на зупинках і вибирати було з чого.
Кріс, як досвічений полювальник, не спішила — повільно каталаси по місту, час від часу підвозячи випадкових пасажирів. Одні сідали з радістю… Іньчі трохи стрімалиси – толі сріблястого кабріолету з відкритов кришов в кінці зими, толі не менш відкритих цицьок самої Кріс.

Десь на другій годині «таксування» Кріс підібрала, як виявилоси потім, цілого діпутата міської ради. Він пропустив ранковий рейс на ленкрузері і стояв, такий бідняшка, на зупинці, намарно визираючи тролейбус (в душі проклинаючи своє «проти» закупівлі нових). Боязко підстеливши сідушку кабріоблєта проектом рішення, діпутат попросив його підвезти в центр, бо спізнювавси на сесію.
Кріс після кількахвилинного мовчання першов порушила регламент і запропонувала подивитиси сесію в онлайні в неї дома, аргументуючи тим, шо кворум сірамно вже зібравси і єссі шо – в любий момент доставить діпутата для важливого голосування.
Діпутат недовго сопротівлявси, адже робота і допомога виборцю – понад усе!

Бистренько спорудивши вдома з подушок йкес подобіє трибуни, Кріс заголила ляшку і налаштуваласи на новий цікавий ікспірємєнт. Цікавого виявилоси таки багато…
Діпутат, увійшовши в раж з імпровізованої трибуни, раз за разом обйявляв то мораторій то недовіру. Кріс від пламєнних гасел дуже швидко змокріла і всьо нагліше починала прям на очах діпутата гратиси своїм мандатиком…
На жаль,крім голослівних заяв, діпутат нійяких більших тілодвіженій не проявляв і Кріс начила відверто скучати і затягувати поясок на халатику.
Діпутат, понімаючи, шо щас втратить свого виборця і шанс на безкоштовний проїзд, вирішив піти ва-банк!
Вкотре крикнувши «Україна понад усе!» різким ривком (правда тіко з другого разу) таки розірвав сорочку на собі і …. Кріс чють не впала в обморок від побаченого…

Ні, під сорочков не було партійної татухи … замість майки була красіва лєопардова блузка з бльостками з фодиграфією леонтьєва. Автограф «пєсня года 88» це вперто підтверджував.

- Нушо ж… най бог простить за порушення посту! – перехристиласи Кріс і дістала лубрікант з страпоном, — Шо не зробиш, шоп навернути діпутата в реальність!