Городскі люди віроятно не раз в жісті іспитували чуйство блаженства од масажу. Ну їм положено, бо робота в них цілими днинами сложна як фізічєски так і псіхічєски. В селі не так — люди шаряси цілими тижнями й місяцями. Максимум, хто получає масаж в селі – це качка когди маринуєси до запікання, і то не кождої неділі, бо буває піст. А всі знают, шо в піст качку ніззя маринувати, а лиш в горшку під кришков тушити і в темноті, би сусіди не виділи, тихенько не чавкаючи їсти.

Віроятно, шо женьска частина села нє-нє, но втайнє таки мічтала про масаж. І це йєсно, бо понадивлялиси сиріалів і ток-шовів разних.
Сусід мій, із-за анафеми, йку йому наклали в шинку нашему за список ,а также через свою глупість рішив увійти в коаліцію з женьщінами. Тийєк не ходив до шинка, приходилоси йму тоже ті сиріали дивитси і втіхаря вздихати тий планірувати свою помсту нам, чоловікам.

Напланірував…

Візвавси він організувати на неділю для всіх, хто увійде в коаліцію, масажну днину. Поїхав до району – не найшов масажіста. Поки їхав маршрутков до Черновіц, попаласи йму на сідушці карточка рекламна з тіліхвоном масажа. Сусід канєхо сразу підняв очі догори, увидів муху на потолку маршрутки, і рішив шо в цій жісті він вже достаточно для карми заробив. Війшов на першій зупинці і поки чикав маршрутки назад, позвонив і договоривси по тіліхвону на двінадцяту годину би приїхали до клюбу в село на крупний заказ.

Наступила неділя: женьщини з простиньками зібралиси під клюбом; сусід світивси од свойєго кармічєского щєстя і не забув всім нагадувати, шо то він всьо організірував. Рівно в двінадціть всіх женьщін він запустив до клюбу. Рівно в двінадціть ноль штири, сусід начив получати мінуси до своєї карми ввідє фізічєского насілія од всіх пріглашонних… Бо оказалоси, шо то масаж не простий, а еротічєский… та й щий для чоловіків...

Бережіть свою карму, бо заробити на неї тєжко, а потіряти фист легко.