«Все придумано і написано до нас» сказав Марко і рішив провірити теорію Кюблер-Росс на практиці.
 
На початковій стадії ти не можеш в це повірити — тричі сіпаєш роутер з розєтки, аби перезавантажити віфі і не розумієш, що все інше в тебе працює і провіряти наявність інтернету через фийсбук — це як мінімум нонсенс. Але перші години ти просто відмовляєшси приймати те, що трапилоси.
 
На другій стадії, коли ти усвідомлюєш, що ця зміна твоєї реальності вже реальна і ти нічого змінити не можеш, несприйняття переходить в злість. Ти злорадствуєш, шо Марко втратив гроші, дратівливо відповідаєш на питання рідних і друзів про те, чи працює в тебе фийсбук. Прокручуєш в голові всі миттєвості свого минулого блогерського життя і згадуєш всіх своїх хейтерів, бо скоріше за все це вони у всьому винуваті.
 
На третій стадії хочеси поторгуватиси з Марком: " я обіцяю більше не писати про процедури і як всьо плохо на острові, якщо ти відновиш доступ до стрічки". Ти починаєш звертатиси до знахарів і екстрасенсів (закреслено) телеграма і вайбера, щоб отримати можливість ще трохи пожити за старими правилами. Твої хворобливі потуги вернути все назад не дають того ефекту і ти переходиш до четвертої стадії.
 
На четвертій стадії тобі здаєси, що це найнижча точка в твому житті, з якої немає виходу. Дно супроводжуєси байдужістю, замкнутістю, відштовхуванням інших — ти виходиш з чатів. Енергія покидає тебе, руки опускаютси від клавіатури і ти думаєш, що втратив сенс життя.
 
На пяйтій стадії ти вчишси жити в новій реальності і з подивом дізнаєшси, шо життя не зупинилоси. Починаєш просити вибачення у оточуючих за відсутність уваги до них. Ти вже спокійний і береш в руки книгу, яку не дочитав ще у 10му класі; включаєш серіал, який не додививси, бо дуже скучьний, печеш торт, бо ніколи це не робив або розчісуєш хомяка, бо почав розуміти хомячу мову і він сам тебе про це попросив.
 
*тут має бути філософський висновок, що соцмережі це фігня і не варто присвячувати велику частину свого життя цій фігні. Але ви вже саме це самі написали в тій же соц.мережі, як тільки вона запрацювала ))