5bf7fab683611.jpg


Відомо, що із наближенням роковин якої-небудь трагічної події церква організовує масові «служби божі», щоб заробити копійчину, та й себе попіарити. Релігійні організації і досі тримають монополію на поминальні заходи.

Та цього року в річницю Голодомору наша рідна-прерідна, патріотична-препатріотична УГКЦ переплюнула саму себе. Вона вирішила показати ФОКУС!

Отож, цитую «Дивен Світ» — видання Комісії у справах молоді Української Греко-Католицької Церкви:

«У неділю, 18 листопада, українська спільнота в Італії вшанувала 85-ті роковини Голодомору. З цієї нагоди кардинал Кришенціо Сепе, Архиєпископ Неаполя, виставив для почитання найголовнішу реліквію своєї єпархії – ампулу з кров'ю місцевого святого, мученика Януарія. У завершальний момент покладання реліквії до сховища згусток крові святого Януарія розрідився в руках Глави УГКЦ

«...«чудо крові св. Януарія» є викликом для сучасної науки. Його кров застигла ще у IV столітті і декілька разів у рік переходить у рідкий стан."

5bf7fae61e31b.jpg


Прочитати новину і подивитись відео з фокусом можна тут:
ЧУДО В РУКАХ БЛАЖЕННІШОГО СВЯТОСЛАВА: ПЕРЕМІНИЛАСЬ КРОВ СВЯТОГО ЯНУАРІЯ


Так що якщо у цю хвлину де-небудь на земній кулі помирає від голоду дитина, знайте: коли-небудь її смерть використає церква, як нагоду, щоб показати чергового фокуса.

Дякуємо вам, фокусники з УГКЦ! Ви у черговий раз продемонстрували, що церква — це спритність рук мінус совість.

5bf7f61fe6f93.png

___

P.S.. Всіх тверезомислячих запрошую приєднуватись до Українського Атеїстичного Фронту. А за цим лінком можна підтримати створення сучасного, багатофункціонального Українського Атеїстичного Порталу.

Сподобалась стаття? Пошир!