Політичний експерт Віктор Прошкін прокоментував гучний скандал із телефонною розмовою Зеленського і Трампа, а також розказав, чи відіграє Україна фатальну роль в історії США:

– З одного боку, вся ця історія не має поки свого логічного завершення. Так, Міністерство юстиції сказало, що нічого кримінального по сути в цій розмові не було. Це перше. А, по-друге, у Трампа зараз шалейний рейтинг і економіка США рухається вперед.

Американці – дуже прагматична нація, і вони, на відміну від українців, голосують свої гаманцем. Тобто якщо вони бачать, що добробут їх покращився, то вони звичайно будуть дуже консервативними і є велика вирогідність того, що вони знову проголосують за Трампа.

Навіть при тих умовах, що у демократів є свої аргументи, але ці аргументи можуть і не спрацювати. Звісно, вони будуть намагатися представляти ці аргументи далі і робити так, щоб цей імпічмент відбувся. Але, я думаю, що ця історія не матиме свого логічного завершення в першу чергу через те, що передвиборча кампанія душе швидкоплиннна і до виборів залишилося вже не так багато часу.

Повний випуск із політичними експертами Ігорем Петренком та Віктором Прошкіним: