Президент Зеленський дістався до Вашингтону через німецьку військову базу Рамштайн. Американські конгресмени не чекали від Зеленського полум'яних промов, адже його викликали у Вашингтон для цілком іншої мети. Овації у Конгресі на промову Зеленського – це усталений дипломатичний ритуал і міраж політичної вагомості дійства

Оскільки Україна проминула екватор у війні з кремлівськими терористами, Зеленського викликали у Вашингтон для обговорення умов завершення цієї війни. Нагадаємо, Демократична партія США у грудні 1994 року в особі президента США Біла Клінтона гарантувала територіальну незалежність України в обмін на ядерне роззброєння. Сьогодні американські демократи в особі корумпованого Джо Байдена пропонують Києву три варіанти завершення війни із рашистами, два з яких передбачають часткову втрату територіальної цілісності України.

Водночас Байдена хвилює, чи Зеленський буде сприяти республіканцям, якщо вони у січні 2023 року ініціюють розслідування корумпованої активності Байдена-старшого і його сина-наркомана в Україні, у компанії "Burisma Group". Від того, чи Зеленський візьме на себе певні приватні зобов'язання щодо корумпованої сімейки Байденів і буде частково залежати, скільки «чайних ложечок» пентагонівського військового забезпечення отримає Україна для зимового наступу.

Збуджене українське експертно-журналістсько-блогерське середовище активно обговорює вірогідні зобов'язання, які запропонують Зеленському. У середовищі цих мудреців переконані, що у Вашингтоні вже визначений кандидат на посаду нового прем'єр-міністра, який замінить Дениса Шмигаля, а також обумовлений і новий склад українського уряду. Американцям важливо, щоби цей уряд був технократичним і зрозумілим для Вашингтону. А ще цей уряд повинен буде провести реальну боротьбу з українською державною корупцією паралельно із обновленням складу правоохоронних органів, принаймні керівництва вищої та середньої ланки.

По-друге, Зеленський повинен буде остаточно визначитись, під яким зовнішнім управлінням буде перебувати Україна у найближчі роки: під американо-британським чи рашистсько-американським. Якщо обере перший варіант, то в такому випадку, чи буде нівельований в Україні вплив американських соціал-марксистів від Демократичної партії, так званих соросятників. Саме вони ще до війни ініціювали і реалізовували в Україні реформи, прикриті соціал-комуністичним плащиком: реформа землі, розпродаж стратегічних об'єктів, ринкова реформа, тотальна приватизація державного майна тощо.

Якщо Зеленський не погодиться реформувати найперше самого себе, не позбудеться злоякісного єрмаківсько-арестовичського оточення і свого деградованого офісу, то необхідну зброю Україна не отримає, а кровопролитна війна і загибель українців будуть продовжені ще на тривалий час.

Другий блок невійськових зобов'язань, який покладуть на стіл перед Зеленським – це параметри умов української військової перемоги. Кремлівського крота Байдена дуже хвилює, щоби путін не програв свою загарбницьку війну цілковитим і принизливим розгромом, який може призвести до розпаду РФ на окремі автономні території. Американські політикани дуже остерігаються (або вдають переляканих), що цей процес буде не контрольованим і небезпечним для планети. У Кремлі підсилюють американські побоювання погрозами, що в разі розпаду РФ рашистська ядерна зброя потрапить до рук різних терористичних угрупувань. Водночас Байден має перед Московією певні зобов'язання, починаючи ще із часів СРСР.

Головним же побоюванням американців є не територіальний розпад Московії, який можна зробити контрольованим, а той факт, що чимала рашистська територія відійде до Китаю. У такому разі Пекін економічно відтіснить Вашингтон на другий план.

Викликавши Зеленського у США, вашингтонський демократичний істеблішмент намагається досягти таких резульатів:

Підсумки і наслідки виклику Зеленського на вашингтонський килим стануть відомі через кілька тижнів. Світовий тіньовий уряд залишив українцям неширокий вибір: або знову потрапити до московського імперського стійла, або українською кров'ю відстоювати інтереси Рокфеллерів, Ротшильдів і Морганів.

Про це ще у травні 2018 року сказав колишній спікер українського парламенту Олександр Мороз, який наголосив, що тіньовий світовий уряд змушений конкурувати з РФ і Китаєм. Ексспікер зазначив: «Конкуренція з Росією... треба ще поставити Росію на коліна і рубль, але ось уже піднімається китайський юань... Це дуже непроста справа. І це їх турбує. Тому в політиці щодо України вони роблять велику помилку».

■■■