До влади весь час приходять абсолютно некомпетентні люди з кримінально-бізнесовою схильністю, але без жодного уявлення що таке державна система влади, сказав кандидат у Президенти України Ігор Смешко.

11 березня в ефірі програми "Події дня" на телеканалі "НАШ" перший військовий аташе незалежної України в США та Швейцарії, екс-начальник Головного управління військової розвідки Міноборони, колишній голова Служби безпеки, Надзвичайний і Повноважний Посол, доктор технічних наук, генерал-полковник, кандидат в Президенти України Ігор Смешко розповів про загрози, які стоять перед Україною:

– Проект реформи СБУ був підготовлений у 2004 році. Я встиг відокремити розвідку і ще зробили службу зовнішньої розвідки. Управління "К" і ДКЗ потрібно було відокремити і на їх базі зробити Державне бюро розслідувань. Військова контррозвідка була підготовлена для передачі в Міноборони. Але чому наші політики всі ці роки, починаючи з 2005 року, так і не вирішили питання про реформування СБУ і системи правоохоронних органів? Тільки під час виборів, коли все руйнується, Президент про це заговорив. Саме тому позапартійні професіонали вимушені йти в політику. Небезпека розвалу всієї державної машини неймовірно висока. До влади весь час приходять абсолютно некомпетентні люди з кримінально-бізнесовою схильністю, але без жодного уявлення що таке державна система влади і як її забезпечувати.

Джерело www.smeshkopresident.com.ua

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація