Хтось може сказати, що Україну знову розкололи: Зеленський запросив Бадоєва і Коляденко зрежисерувати Ходу гідності до Дня незалежності, а українці організували марш захисників. А Богдан взагалі плював на все й був у Франції на весіллі.
Проте найважливіше, що марш захисників України був кращим за офіційну частину. І це вже аксіома якась: усе, до чого торкається наша держава, перетворюється в лайно.
Варто відзначити й емоційну, але неконкретну промову гаранта. Так, він усе гарно і правильно каже, проте не називати РФ й Путіна ворогами, не казати прямо, що в нас війна з Росією — це якось неправильно. На 2 стільці Володимир не сяде, якби не хотів.
Організатори Дня незалежності вразили. Ну так, кліпмейкери вони «хороші». Паш, Кароль і Скорик — це саме те, що нам треба під час війни. Адже в Києві війни нема, людям хочеться відпочити. От вони й дякують за такий крутий кліп до Дня незалежності.
Так, це кліп. Не більше. Реп від Аліни Паш під акомпанемент військового оркестру… ну не під час війни. Із репом і оркестром можна гратися у мирний час, але не тоді, коли в нас війна.
На День незалежності Паш співала про єдність, патріотизм, а на 3-му р війни їздила до Москви й робила «патріотичні» фото на фоні Кремля. А 2018 р знову їздила в РФ на фесиваль. Й окупований Крим вона відвідувала.
Пояснювала Аліна Паш свої поїздки тим, що вона співає на багатьох мовах і є космополітом. Але на 5-му році війни з Х*йлом, хай запхне вона той космополітизм собі у сраку.
А людям давай хліба й видовищ. Вони дякують Зеленському за це святкування Незалежності.
Проте справжнє святкування було вже після офіційної частини. Коли воїни та патріоти України йшли пліч-о-пліч і вшановували нашу Батьківщину та всіх загиблих за її незалежність.
Ну а главі ОП, недоторканному й такому впливовому Андрію Богдану плювати на якийсь там День незалежності. Він у Францію до друга на весілля поїхав. Бо може собі це дозволити.
Як на мене, дійства організовані державою були недоречними. Тому небайдужі українці й організували марш. Але вдячних Зеленському за таке шоу багато. Тому погоджуюсь зі словами Романа Шрайка: два паради як відображення двох Україн.
P.S. А ще дуже цікаво, скільки наших із вами грошей пішло на новий доробок у портфоліо Алана Бадоєва й Олени Коляденко.