site.ua
топ-автор

Давид Жванія випустив новий ролик з "напалмом" проти Петра Порошенка. Цього разу шмаль була настільки забориста, що дійшло до звинувачень у бажанні зірвати "перемир'я" на Донбасі за допомогою турецьких дронів та якихось поганих американців. І саме для цього Порошенко мовляв поїхав до Туреччини, а не на короткий відпочинок, як і тисячі українців.

За змістом і стилістикою зрозуміло, що Жванія виступає за російськими методичками. Питання, для чого випускати на сцену цього геть вже зашквареного персонажа, який за минулі роки десятки разів літав до Москви, і виступав на шоу одіозного Соловйова? Та ще й з заявами в дусі "диспетчера Карлоса" і "розіп'ятого хлопчика в трусиках"?

А справа в тому, що закінчуються патрони. Як і у випадку з ТКГ в Мінську підписувати фактичну капітуляцію, або мир на умовах Москви погодився тільки медведчуківський Кравчук, залежний від Суркісів з Медведчуком ще з моменту свого програшу на президентських виборах на початку 90-х, коли ті його підібрали і обігріли, так і з Порошенком - нагнітати негатив на тлі програної партії в судах по справі Семочка, після виступів слідчого Корецького візьметься тільки повністю залежна, несамостійна фігура.

Цікаво спостерігати за механічним бубонінням і мімікою Жванії, і за тим, як він слухняно дивиться на когось, хто стоїть за камерою.

Плівки Деркача, абсурдні справи за поданнями Портнова, тепер Жванія. Ну додамо ще й істерики Верещук, яка також належить до пулу Медведчука.

Тепер остаточно ясно, що за намаганням "збити" Порошенка, за намаганням боротись з тим, що він поступово повертає довіру до себе, стоїть Росія.

Скажи мені хто твій ворог, і я скажу хто ти.

https://t.me/bulavkay

yevhen.bulavka
Yevhen Bulavka

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації