site.ua
топ-автор

Основний мотив кроків з відкриття кримінальних проваджень щодо своїх опонентів у команди Коломойського-Портнова-Зеленського - помста. І справа по відношенню до Тетяни Чорновол - тому чергове підтвердження.

На її рахунку розслідування поїздки Зеленського в Оман, розслідування щодо "Міжгір'я" Коломойського, прорив у ДБР. Далі безперечно було б більше.

Але ширше звинувачення у вбивстві за події 2014 року на адресу Чорновол вписується у загальну картину реваншу, який близький до свого завершального оформлення. Так, це Антимайдан в дії. І про це попереджали. Залишилося лише розірвати стосунки із Заходом, і взяти гроші у Росії. І до цього нас теж підводять.

Зеленський з кожним днем все більше проявляється як декоративна фігура. Але і його ляльководи наївні.

Путін прагнутиме йти до кінця. До знищення України. Крім того, справжній, без лапок, громадянський конфлікт в Україні - для нього це просто дешевше. Що особливо важливо на тлі падіння цін на нафту, і власної економічної кризи.

Немає у нього зараз 100 мільярдів доларів для Коломойського, про які той просив. Якби цей "вершитель судеб" не розвертав Україну в бік РФ. Організувати нові сепаратистські рухи, спровокувати протистояння, створити хаос - практичніше для Кремля, і не потребуватиме таких витрат.

Залишається лише огризатися, триматися якомога довше, і чекати на нову стаю "чорних лебедів" для цих пройдисвітів, які для всіх нас виявляться білими.

yevhen.bulavka
Yevhen Bulavka

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації