site.ua
топ-автор

"Слуги" в особі Олександра Ткаченка запропонували переглянути закон про мову в бік його пом'якшення (не на користь української звісно).

І можна було б поставитись до цього як до чергового прояву бізнес-інтересів, адже саме продюсерка "ткаченківських" "плюсів" заявляла, що українська не надається для драм. Якби не кілька але…

Але ж одночасно з цим Путін впав у зовсім вже чорносотенний маразм, фактично відмовляючи українцям і українській мові в праві на існування, та обурюється отримання Томосу. Фактично, в останніх інтерв'ю Путін заявив, що і "Новоросія" йому замала. Російською має стати вся Україна.

Але ж одночасно з цим ми дізнаємося, що заступник керівника офісу президента втручається у релігійну політику в інтересах російської церкви.

Але ж одночасно з цим кримськотатарський канал Atr залишається без державного фінансування, і змушений звертатися до європейців.

Але ж одночасно з цим заступник секретаря РНБО Сергій Кривонос закликає не підписувати оборонний заказ, тому що у ньому є питання з фінансуванням ракетних програм. І де ж поділися повідомлення про нові партії озброєння для ЗСУ, до яких ми звикли?

Це буквально новини останніх днів, і їх можна доповнювати і доповнювати. І в усіх ми бачимо те, як наносяться удари по ключових точках української ідентичності і української спроможності бути і захищатись.

"Армія. Мова. Віра". Ахаха, як смішно, ну це ж лише гасла. Ахаха, "а то Путін нападьот" - ну це ж лише маніпуляція.

Путін і не припиняв нападати. По відношенню до України "мир" для Росії - ще один із способів агресії.

"Хто ми?" - запитує Зеленський. Путін пояснює.

Ахаха, давайте реготати далі.

До ікоти.

yevhen.bulavka
Yevhen Bulavka

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації