site.ua
топ-автор

Рейтинг Зеленського знижується з катастрофічною для нього швидкістю, але все ще залишається високим.

Очевидний парадокс полягає в тому, що кількості зашкварів, яку продукують "Слуги народу", партія президента, та й сам він, раніше вистачило б щоб не тільки обвалити чиїсь рейтинги, але й повністю знищити кар'єру політика.

При цьому в інформаційному просторі, за виключенням соцмереж, фактично не зустрінеш проведення логічного і елементарного зв'язку між нинішніми депутатами-довбойобами від "слуг" або дебілами-урядовцями (в даному випадку вживається суто їхня внутрішньокомандна лексика) і самим нашим сонцесяйним. Хоч саме він привів їх на посади і несе за це повну відповідальність.

Куди поділося пам'ятне "у Зеленського заявили, зробили, повідомили…"? Нема.

Олігархічні ЗМІ як кащієве яйце бережуть рейтинг Зеленського, який виплекано на висміюванні та оббріхуванні політичних конкурентів. Ця голограма, за влучним висловом Оксани Забужко, і є їхнім ключовим активом.

Насправді, "слуга", який запропонував продати пса для оплати комуналки, сам є товаром на продаж, якого легко позбудуться коли прийде час знову піднімати популярність "бубочки". Те ж стосується і Гончарука, і всього складу Кабміну, і усієї "вертикалі". Дострокові вибори, зняття з посад, в кінці кінців відеоролики - арсенал прийомів з відволікання уваги електорату відомий.

Той, хто не погодився на роль "собаки Зеленського", по-тихому відійшов у бік - Данилюк, Зеркаль і т.д.

Втім, складно навіть уявити, чим, розміном яких фігур можна буде компенсувати закон про ринок землі та анонсовані вибори в ОРДЛО восени. Яка тварь піде на продаж?

Можливо, це буде сам чинний гарант?

Та за будь-якого сценарію розвитку подій в країні слід пам'ятати, і за кожної нагоди говорити - персональну відповідальність за все несе Володимир Зеленський, а не якісь його аватари на політичній сцені.

yevhen.bulavka
Yevhen Bulavka

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації