Багато здоров'я. Слідкуйте за собою, поважайте себе, займайтесь фізичними вправами, йогою, грамотно харчуйтесь та плануйте свій день. Дайте волю своїм думкам та мріям. Бережіть здоров'я там, де вам пропонують його бездарно втратити: вживання пойла та іншої отрути, роботі на рабовласників, житті в умовах постійного стресу.
Хороших людей поряд. Порядність, чесність, відданість. Як-то кажуть від дешевих людей таких подарунків годі і чекати. Але чи варті ви таких дорогих подарунків і чи даруєте те саме іншим достойним людям? Тому знову все йде від нас: і зрада, і відданість; і брехня, і чесність; і безчестя, і порядність. Що даєте, те й отримуєте.

Гарну квітучу країну. Хто догляне ці землі, очистить водойми, відновить флору та фауну. І цінуватиме, цінуватиме те, що є довкола, щоб передати нащадкам у спадщину таку країну, яку ми із вами хотіли, щоб передали нам. Але це все зможемо лише ми - українці, бо іншим ця земля лише за ресурс, що можна виснажити та забути.

Закінчення війни. Тут, як від нас нічого не залежить, так все залежить від нас. Ось так. Просто. Якщо є глобальна змова про переділ територій, то закінчать за нас коли прийде час, якщо ж відсутня, то це цілком і повністю наша справа і наша відповідальність з допомогою чи без інших держав. Проте, в будь-якому випадку бездіяльність призведе до прірви, в якій нас всіх і поховають. Доля всміхається вартим її зусиль.

Багато грошей. Гроші. Стільки за них довкола мови. А насправді коли це лише засоби. Чомусь більшість вважають їх ціллю. Навчайтесь нових потрібних в наш час навичок. Дайте собі час на перепідготовку. І ви обов'язково започаткуєте свою справу або влаштуєтесь на роботу, що гідно оплачується.

Бережіть себе й вартих людей та чиніть гідно!
І замість "багато" - в міру, стільки, скільки насправді потрібно.

yan.boretskiy
Ян Борецький

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації