site.ua
член клубу

“Коли влада не має пам’яті, слуху й зору – це не про нас. Ми пам’ятаємо про дані людям обіцянки.” В такому разі президент Зе у Раді мав би нагадати про власні обіцянки швидко завершити війну, подолати епоху бідності і посадити корупціонерів. Ці обіцянки він не виконав.

“Досягенням уряду є зменшення облікової ставки НБУ”. Насправді це є досягенням НБУ, а не уряду. Зе знову демонструє, що не є в економіці фахівцем.

“Нових облич вже замало”. Таким чином Зе мав би визнати, що і його нового обличчя країні вже не потрібно.

“За два місяці 2020 недонадходження до бюджету 16 млрд. грн., з них 13 млрд. від митниці”. Митницею завжди неофіційно опікувались СБУ і ГПУ (тепер ОПУ), де наразі керівниками є друзі Зе пани Баканов і Рябошапка. Висновки робимо самі.

“Падіння промисловості скаладє 5%”. Насправді більше. Мінімум 8%.

“Знизили ціну на газ на 35% у порівнянні з минулим роком”. Це не влада знизила, а ринок знизив і зима рекордно тепла. На скільки відсотків вона тепліша за минулий рік?

“Цього тижня буде погашено 650 млн. грн. для шахтарів”. Очевидно це за рахунок пенсіонерів, оскільки їм індексації пенсій не буде. Куратор вугільної галузі Ахметов вітає таке рішення.

“Про який імпорт електроенергії може йти мова?”. Ахметов вітає таке рішення.

“Пенсіонери задають питання – а за що так з нами?”. Відповідь мав би дати сам Зе.

“Багато хто не готовий до медреформи другого рівня”. Слід було продовжувати справу попередників, зокрема завершувати будівництво ФАПів по селах і тоді, після завершення першого етапу, усе було б готове до другого.

“А куди ми поспішаємо зараз?” Це означає, що медреформа буде відкладена.

“Президент не впливає на роботу правоохоронних органів”. Ця теза спричинила регіт у залі. Всі чули "плівки Труби". До цього реготу приєднуюсь.

“Телефонне право скасоване”. Знову регіт в залі. Приєднуюсь знову.

“У боротьбі з корупцією поки що навіть не нічия”. Це заперечує попередні твердження влади, що корупції у верхівці влади вже немає.

“Цей уряд зробив більше, аніж усі попередні уряди, я не знаю”. Останні слова “я не знаю” мабуть є квінтесенцією усього виступу Зе-президента.

volodymyr.manko
Volodymyr Manko

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації