Орієнтовно 5-6 років тому в Австралії був оголошений конкурс на «найкращу роботу у світі» - наглядача одного з національних парків країни. За доволі солідну оплату від претендентів вимагалось: постійно проживати в тропічному заповіднику на березі океану, гуляти пляжами та купатись.

Не знаю чи це дійсно найкраща робота у світі, але точно знаю, яка найлегша. Це бути політиком в Україні, зокрема народним депутатом. По крайній мірі таке враження, та що там – глибоке переконання, побутує в уявленнях більшості моїх співвітчизників. Причому, як тих хто обирає, так і тих кого обирають.

Так от, згідно національних уявлень ви 100% станете успішним політичним діячем, якщо відповідаєте хоча б одному із перелічених пунктів:

  • Досягли успіху в будь-якій сфері суспільного життя. Годиться все: спорт, мистецтво, благодійність, наука тощо.
  • Створили і розвинули власний бізнес. Зазвичай масштаби бізнесу прямо пропорційні рівню і шансам на вдалий політичний дебют. Щоправда тут існують певні тренди – сфери бізнесу, які в той чи інший історичний проміжок часу підвищують ваші шанси. Наприклад, був час, коли на вершині були «металурги», зараз в тренді «айтішники».
  • Ви «крепкий хазяйствінік» - успішно керуєте колективом від кількох десятків працівників. Сфера діяльності та форма власності організації значення не мають.
  • Ви офіцер однієї із вітчизняних силових структур рангом не нижче полковника.
  • «Людина з народу», дії якої отримали медійний резонанс. Як приклад можна навести образ «козака Гаврилюка».
  • Рівень ваших матеріальних статків відповідає рівню заможної людини.
  • Отримана освіта за кордоном. Країна та сфера освіти особливого значення не мають.

От в принципі і все. Та й що там складного, приймай хороші закони і не голосуй за погані. А якщо раптом не розберешся які де, завжди знайдуться «старші» товариші-однопартійці, що візьмуть проблему вибору на себе.

vitalij.kudlak
Віталій Кудлак

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації