site.ua
член клубу

Співробітники Нацполіції затримали черкаського активіста "Автомайдану" та члена політичної партії Міхеіла Саакашвілі "Рух нових сил" Андрія Котиченка. Причиною цього став інцидент, що стався 10 вересня під час спроби прориву Саакашвілі через кордон. Котиченка звинувачують в нападі на прикордонників та завдання їм травм. Це кримінальна стаття.

Отже, замість політичного рішення проблеми влада пішла шляхом репресій активістів «прориву».

Ніхто не заперечує, що мало місце порушення закону. Але правоохоронці вирішили вибірково карати тільки учасників акції, а не всіх винних в ситуації, що склалася на кордоні.

Чомусь ми не бачимо інформації про розслідування незаконних рішень посадовців та відповідальних осіб, які зупиняли «Інтесіті» у Польщі, завозили «тітушок-петюшок» на Краковець, влаштовували театральне «мінування» КПП в Шегинях тощо.

Тепер можна очікувати акції біля поліцейських дільниць, де утримуватимуться арештовані активісти, пікети судів, виличних протистояннь тощо.

Операцію «Шатун-2» розпочато. І беруть у цьому участь на паритетних засадах і влада, і ті хто ініціював прорив. Наслідки будемо вигрібати ми всі разом((

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація