site.ua
член клубу

Якщо Росія захоче напасти - вона завжди знайде (або створить) привід напасти, ігноруючи всі принципи міжнародного права:

- не надійтесь на військову допомогу Заходу. Максимум що можна очікувати - глибоку стурбованість. (Україна відчуває подібну підтримку починаючи з 2014 року)

- єдиний союзник України проти агресора - сильна армія та флот. Телефонними дзвінками та проханнями агресора не спинити

- якщо Росія захоплює території вона ніколи з них не піде добровільно. Наприклад, Грузія втратила 20% територій на яких стоять російські війська і наразі абсолютно не зрозуміло коли Росія виведе війська

- росіяни під час війни не дотримуються міжнародних стандартів захисту цивільних. Для них Мирні мешканці виключно мішені

- росіяни на захоплених територіях мародерствують і влаштовують терор проти мирних мешканців

- поки є час всі сусіди Росії мають модернізувати армію і створювати загони тероборони.

- єдине що може зупинити агресора - членство країни в НАТО.

- як тільки армія країни, на яку напала Росія починає активно воювати у агресора одразу зникає запал. Воювати активно росіяни не вміють.

- повернути у Росії втрачені території можна виключно військовим шляхом та економічним тиском.

Інші інструменти не діють

І найголовніше – всі сусіди Росії повинні бути готовими до раптової агресії з її боку, яка може відбутися у будь-який момент. Оскільки ніхто не знає, в якій формі це проявиться (інформаційній, економічній, військовій тощо), ми всі повинні гуртуватися та створювати локально-гібридні союзи, направлені на протидію Росії.

viktor.taran
Viktor Taran

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації