Після всіх звірств, зґвалтувань, катувань та масових вбивств у Бучі, Гостомелі, Ворзелі, Бородянці, Маріуполі, Охтирці, Ізюмі тощо і тощо, що вчинили банди вбивць та мародерів які звуться російськими віськами, після усіх перехоплених розмов цих виродків з їхніми самками, котрі їх виродили або з якими вони спарюються (часто це одні й ті самі) постає питання – а чим там в тій країні займається установа, єдине справжнє призначення якої приводити людство до цивілізації.  Так, мова йде про установу, яка зветься рпц. Здавалося б, скільки існує та держава, яка постійно змінює свою назву: спочатку залешанська земля, потім володимирське князівство, з 13 століття улус Джучі, потім московське велике князівство, згодом московське царство, з 18 століття російська імперія, з 1917 російська республіка, згодом рсфср, з 1924 ссср, з 1991  російська федерація, стільки часу панівне становище в цій державі займала православна церква, яка також в різні часи змінювала свою назву, тепер зветься рпц. Як мінімум сім століть ця установа нібито займалася цивілізаторською місією на тих теренах але результату жодного. Ну не можна назвати цих варварів, що ґвалтують дворічних дітей на окупованих ними територіях цивілізованими людьми, інколи навіть людьми їх важко назвати. Усі Божі заповіді, які стосуються відносин між людьми (не вбивай, не кради, шануй свого батька та матір свою, не чини перелюбу, не свідчи неправдиво, не жадай майна ближнього свого, а особливо та, яку заповів сам Христос — полюби ближнього свого як самого себе) ними порушуються багаторазово і з особливим захопленням та збоченим задоволенням. Послухайте, якщо вистачить сил, їхні перехоплені розмови з родичами – там готові зізнання у всіх цих порушеннях.

Отже місія цієї релігійної установи, яка зветься рпц цілком і повністю провалилася. З диких болотяних варварів людей так й не виховали. Чи ні? Чи може в них була зовсім інша місія? Спочатку, коли київські християнські місіонери пішли в ту дику землю та хрестили тих дикунів, вони прагнули приєднати їх до тодішнього цивілізованого світу. Але більшість з них згодом загинуть мученицькою смертю – місцеві дикуни швидко збагнули що достатньо просто виконувати формальні обряди цієї незрозумілої їм нової віри і їх вважатимуть рівними собі ці наївні європейці і можна собі жити звичним дикунським життям а ці незрозумілі святенники ім просто заважають, вони їх вбили та обрали серед своїх їм заміну. Тобто християнське вчення було ними сприйнято лише формально та поверхнево, суть цього вчення, а саме любов до ближнього ними була відкинута. Згодом їхні князі, царі та імператори збагнули, що це інструмент впливу на дике населення і поставили цей інструмент собі на службу. При петрі першому усі умовності було відкинуто, інститут патріархії було ліквідовано і православна церква була фактично знищена, перетворившись у звичайний державний департамент на чолі з обер-прокурором священного синоду. В 1917 році після лютневої революції на короткий період часу ця інституція отримала волю і обрала собі патріарха, однак за якійсь час нова влада почала знищувати священників та церковні споруди а тих хто вцілів перетворила на своїх таємних агентів. Остаточно процес був завершений сталіним в 1943 році, рпц знову перетворилася на державну інституцію – таємну філію нквд-мгб-кгб. Нічого не змінилося в житті цієї установи і після краху ссср – просто назва керівного органу змінилася на фсб.

Отже, якщо ця установа служить не Богові а уряду, якщо вона побудована на брехні, то жодного відношення до християнства ця установа не має. Служить вона князеві брехні, ім'я котрого усім відоме. Як зазначив Блаженійший Митрополит Київський та усієї України Епіфаній у своїй недільній проповіді 27 березня 2022 року – патріарх кіріл своїми діями, благословляючи вбивства українців, доводить, що він перейшов на бік сатани. Але вони завжди йому служили. Тому то адепти цієї т.зв. церкви поводять себе на захоплених ними територіях як первісні дикуни – просто вони не є християнами, християнство пройшло повз них, ними не було сприйнято жодної з християнських заповідей, жодна з християнських чеснот не вважається ними достойної наслідування.

Ми маємо звільнитися від цієї антихристиянської «церкви», ми маємо звільнити від цих слуг диявола наші захоплені ними святині, ми маємо вивести задурених цією антихристиянською отрутою їхніх адептів-українців з цього мороку антихриста.