В кацапії мер м. Гарячі Ключі(Краснодарський край) заборонив поховання на цвинтарі немісцевих небіжчиків. Але справа в тому, що небіжчики то «елітні». Непрості це немісцеві, а з чвк «вагнер».

   Розгорівся «шкандаль». Протест проти місцевої влади розпочали ще живі «елітні», мабуть піклуються і про своє майбутнє поховання, і сам пригожин не залишився осторонь. Пригрозив меру, що: " труни привезу в дім до вітальні". І влада з мером відступила, зламалася, злякалася. Заривають і надалі.

   А як же закон від 21 грудня 2021 року про "масові поховання під час військових конфліктів"? Державна Дура якраз під війну його ввела з 1 лютого 2022 року. Там і про виділення не більше 40 га., і про санітарні умови і про перекладання тіл хмизом, і не менш як пів метра від поверхні землі. Все передбачено, все розумно, але він скоріш був призначений для військових ЗСУ та цивільних загиблих від масованих бомбувань як Маріуполя, Волноваха, Севєродонецька та інших міст. А воно бач як вийшло, як по В. С. Чорномирдіну: "Хотєлі как лучше, а вийшло как всєгда".