Українці як ніхто знають, що у війні русакам вірити не можна: Іловайський коридор з його гарантіями, розстріляна швидка з бригадою швидкої допомоги під Дебальцевим, замінований та підірваний термінал в ДАПі під приводом евакуації 200-х, це лише найбільш кричущі факти віроломства та військових злочинів військових РФ у нашій війні.

Тепер у їхньому віроломстві, брехливості та відношенню до солдат як до звичайного м'яса ще раз переконалися і всі сторони конфлікту в Сирії.

Отже перед крайнім побиттям росіян-вагнерівців про яке вже декілька днів гудить мережа та масштабів якого за браком підтвердженої інформації ми все ще неможемо осягнути повністю, сталися ряд подій які нам лишній раз підтверджують те, що ми вже й так знаємо - росіянам вірити не можна ні за яких обставин.

За інформацією (https://inosmi.ru/politic/20180210/241423575.html) кореспондента Вашингтон Пост Девіда Ігнатіуса з посиланням на слова командувача курдськими силами в цьому районі генерала Хасана, коли стало зрозуміло, що готується атака на позиції коаліції, він через власні канали вийшов на російського офіцера зв'язку який завірив його, що жодних дій не відбувається, аналогічне пояснення було надане й американським військовим які теж зв'язувалися з росіянами і яких ті теж запевнили, що ніяких активних дій не відбувається та не планується, а вже буквально за півгодини розпочався наступ вагнерівців на який амери й відповіли всіма наявними в них силами та засобами

Але це ще не все. У своєму тексті Ігнатіус також повідомляє, що за словами того ж генерала Хасана, в розпал цієї кривавої бійні йому знову зателефонував російський офіцер зв'язку і попросив його припинити на час бойові дії для того, щоб забрати вбитих і поранених - в ході того наступ, яке він заперечував. Курдський командир побачив у цьому віроломство. «Більше ми росіянам не довіряємо», - сказав Хасан.

А коли один з репортерів які в цей час перебували на командному пункті коаліції, зазначив парадоксальність ситуації - російський офіцер спочатку заперечує проведення атаки, а потім просить про припинення вогню, - Хасан зауважив: «Забавно, що наддержава не знає, що роблять її сили на землі».

Верх цинізму. Як по відношенню до нібито партнерів по "антиігільській" коаліції так і по відношенню до власних громадян, хай навіть і найманців яких попросту кинули на забій усвідомлюючи це..

На що надіялися вони у брехні своїй? Що не посміють? На "русскоє авось"? Дурня повна, русаки мала би розуміти, що це не Україна де на таку операцію треба відмашку аж цілого ГШ.

Відповідь якої поки немає може бути як і складною так і простою.

Однозначно лише те, що віри їм не має та те, що чим більше цих тварюк здохне там, тим менше їх припреться до нас.

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація