2 квітня в Києві в приміщенні Національного музею архітектури та будівництва відбулося нагородження переможниці конкурсу із розробки логотипу для нашого закладу.

Нею стала киянка Ксенія Лисюк. Дівчина отримала відзнаку від мого Фонду та грошову премію у розмірі 10 тис. грн.

Цей конкурс проводили у Фейсбуці за ініціативи Фонду В.Лещинського та за підтримки Національного експертно-будівельного альянсу України і групи компаній Win Experts. Він розпочався 18 січня і тривав до 28 лютого, охопивши майже півмільйона людей.

Далі обраний логотип перевірявся на плагіат у Держпідприємстві “Українському інституті інтелектуальної власності” (Укрпатент). Це тривалo майже два тижні.

І ось нарешті після всіх витриманих процедур ми таки отримали найкращий логотип для нашого музею. Своїм вибором задоволені. А переможницю Ксенію Лисюк щойно привітали та вручили відзнаку із грошовою премією у розмірі 10 тисяч грн.

Радію, що соціальні ініціативи мого Фонду приносять користь та роблять когось щасливішим. Ми й надалі будемо підтримувати талановитих людей і особливо молодь, проводячи різноманітні конкурси із цінними призами.

Підкреслю, що ми зробимо все можливе, аби Національний музей архітектури та будівництва якнайшвидше відкрив свої двері для всіх охочих.


Переможниця конкурсу Ксенія Лисюк розповіла, що на конкурс подала кілька своїх робіт. А ця перемога для неї була важливою. Оскільки є черговою оцінкою її професійної діяльності. Дівчина працює дизайнером у сфері поліграфії. Вона подякувала усій нашій команді та професійному журі за визнання. Вважає, що це її подвійна перемога. Адже логотип увійде в історію. Він стане маленьким внеском у створення самого музею архітектури та будівництва.

Будуємо Україну разом!


viktor.leschinskiy
Віктор Лещинський

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації