site.ua
член клубу

Знаю, кого першими будуть чіпляти на ліхтарях, якщо вибухне бунт ошуканого, обдертого до липки і зрадженого в найкращих почуттях народу. Багато хто вирішить, що дуже живописно на ліхтарі виглядатиме суддівська мантія з кишенями натиреного і наколядованого.

Мова, звичайно, не про тих чесних суддів, які вірні суддівській присязі, яких неможливо купити. Ними я захоплююсь, розуміючи, наскільки важко їм чесно виконувати свій обов'язок у сьогоднішній суддівсько-прокурорській системі, опираючись тиску "збоку" і вказівкам "зверху".

Але дуже боюсь, що у випадку вибуху народного гніву розбиратись не будуть. Бо сьогоднішній український суд у більшості народу асоціюється зовсім з іншими суддями. Тими, хто рахує гроші на кілограми, кому "корисні" зв'язки, котеджі, більше схожі на середньовічні замки, автомобілі вартістю у їх столітню зарплату замінили совість, порядність, вірність професії. Які втрачають людську подобу, з готовністю стаючи співучасниками корупції, насильства, державної зради і вбивств.

Хитре й жадібне чмо у суддівській мантії з чумайданом тугриків під пахвою виявилось сильнішим за палаючі шини, барикади, героїзм і загиблих героїв.

Завдяки цій кодлі у чорних балдахонах ми досі не змогли помститися за Небесну сотню, на керівні посади всілися ті, хто душив Майдан, відпускаються сепаратюги й терористи і арештовуються захисники України, а гроші з наших кишень зі свистом і безкарно зникають у кишенях "еліти нації".

Завдяки їм у новій поліції поновлюються "старі перевірені кадри" (чи не тому звільнилась за власним бажанням Хатія Деканоїдзе, не бажаючи нести відповідальність за те, у що трансформується її дітище?).

Завдяки їм у новостворені підрозділи МВС спокійно вливаються колишні майданівські беркутівці.

Завдяки їм шуфричі, жопкіни, кернеси, муранови і їм подібні вілкули знахабніли і почали відкрито над нами насміхатися.

Кернесам дивно, як вони могли трястися від страху після перемоги Майдану? Чого боятися, кого? Нічого ж не помінялось - навкруг всі свої!

Муранови можуть стібатися над тими, хто захищає грудьми Україну від агресора, називаючи це "войнушкой".

Жопкіни і їм подібні побачили, що відкупитися можна від чого завгодно - будь ти хоч тричі Чикатило.

Вілкули зрозуміли, що можна спокійно "повертати все взад", тепер вже навіть не ховаючись за патріотичні проукраїнські гасла.

Дякуючи тваринам у мантіях зло не тільки не покаране, а навпаки - торжествує і благоденствує, а суспільство втрачає віру у будь-які зміни до кращого.

Пасіонарність, жертовний патріотизм і енергія українського суспільства змінюються розчаруванням, соціальним песимізмом і апатією.

Уявляю як суддівська наволоч десь на "мєждусобойчику" у дорогому ресторані регоче над нами, наївними українськими лохами-голодранцями.

Я не жорстока людина, я не хочу нового кривавого Майдану. Де люди не будуть співати пісень, організовувати Вертепи, розписувати квітами каски і розвішувати веселі сатиричні плакати. А будуть розвішувати корупціонерів, державних чиновників і суддів.

І не факт, що не постраждають невинні. Бо не завжди будуть зупинятися, щоб визначити, правий, чи винуватий. Бо дістало. Бо лють переповнює. Бо не буде суду з захистом адвокатів і випусканням під заставу. Хоча б тому, що нікому буде судити - весь той суд бовтатиметься на ліхтарях вздовж Хрещатика.

Але чи багатьом буде їх жаль? Чи багато знайдеться охочих заступитись за них?

Тому краще б вони одумались сьогодні. Поки ще не пізно...

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації