Отже, маємо типу білоруського активіста, котрого СБУ намагається спровадити на фіг з України і більшість медіа-звіздоти тепер волає «аааа, Лукашенко допомогаєте, не можна!»

І жоден же чорний рот балакучих ікспєрдов навіть не вякне, що оцей самий Льоша Болєнков тупо нападав на ветеранів російсько-української війни. Зі спини, по падоючому.

Той самий Льоша, що в футболці з написом "A.C.A.B." ховається за мусорами, стріляв та підпалював українські державні установи.

Той самий ліворадикал Льоша, на підтримку якого під СБУ приходять перші секретарі комсомолу України, шарійський непотріб та інші міські божевільні покидьки, котрі роками вимагають розформування славнозвісного українського полку, за назву якого й досі блокують в ФБ.

Тут той самий випадок, коли не всі білоруси однаково жертви режиму Вусатого. Є ще деякі відморожені терористи з лівацьким уклоном.

Так, шановні, саме терористи. Читайте по слогам: Льоша Болєнков є ТЕ-РО-РИСТом. Не треба з п@$кудника ліпити жертву, вмикайте хоч іноді мозок, або хоча б про інстинкт самозбереження згадайте