site.ua
sandbox

У кожної людини, спільноти є власні цілі. Зверніть увагу на арабів, чорних, китайців в ЄС, США. Вони будуть служити комусь? Ні вони служать собі, часто паразитують. В них власні закони, правила. Щоб створити "байдужу біомасу" людей потрібно зламати через терор, вбивства, голод, репресії. Це діє на 2-3 покоління, а потім природа людини наносить удар у відповідь появою, активізацією спротиву, боротьби, виникненням революцій та війн.

У випадку тяжких зламів пригноблений стан може тривати пару століть. Але період відродження і боротьби в такому випадку буде таким само тривалим.

Коли досліджував проблему низької народжуваності отримав коментар, що жінка повинна мати відчуття захищенності(ВЗ) щоб народжувати більше дітей.

В Африці, Азії, на Близькому сході чоловіки створюють жінкам ВЗ?

Чому емігранти в ЄС мають по 6-12 дітей в бідності, а громадянки ЄС лише 1-3? Адже у громадян ЄС це почуття захищенності має бути, вони краще захищені, мають розвинуті соціальні системи.

Ви ж чудово знаєте, що є жінки, які народжують від кількох чоловіків, одиначки з п'ятьма і більше дітьми. Вони часто живуть в бідності. Це мало залежить від умов. Згадайте демографічний вибух 1900-1933 років в Україні після революції, громадянської війни, голоду 1920-1922. Спад народжуваності відбувся у порівняно ситі 1970-1990. Хоча цифри в 1-2 млн абортів на рік того періоду вражають.

Ми можемо говорити про пасіонарний вибух(ПВ) пригноблених народів у 20-21 століттях? І маркером цього ПВ є зростання народжуваності у найнесприятливіших соціальних умовах(бідність, хвороби, голод, війни, революції).

В Україні ми маємо спостерігати бум народжуваності в наступні 25 років серед переселенців з окупованих територій? Невже русские не розуміють, що через затягнутість війни на 8-16 років вони вже покоління матимуть додатково 5-8 млн українців до тих 40 млн що є зараз?

Народи, спільноти у "безвихідних і тяжких" умовах починають боротись за життя з потроєнною силою. Ніщо не може зупинити цей природній процес. Це сила життя, закон виживання людства, коли раса гуманоїдів вмикає приховані резерви, розблоковує ген виживання або ген життя і боротьби.

tim.vlasyuk
Tim Vlas

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації