Нещодавно, президент з трибуни парламенту, пообіцяв, що всім ветеранам видадуть житло… Це викликало не аби які емоції серед військових. Але це виявилася, не просто маніпуляція чи такий собі піар-трюк, а цинічний обман розрахований не на ветеранів, а на виборців.

 

Справа в тому, що за період АТО/ООС в Україні вже більше 400 тисяч учасників бойових дій.

Щоб для цих 400 тисяч ветеранів купити житло, то навіть по ціні смарт-квартири в 15 тис. дол. США бюджетом треба передбачити більше 160 мільярдів грн. Такі кошти в бюджеті на 2022, звісно, ніхто не передбачав, а відповідно житло ветерани не отримають.

 

Якби президент чесно сказав, що буде продовжена програма забезпеченням житлом ветеранів, які є внутрішньо переміщеними особами і, що майже чотири тисячі сімей планують забезпечити в 2022р. – це було б чесно і адекватно. А маніпуляції такого масштабу – якось не по-президентські, не по-державницькі.

 

Ветерани, по всій країні землю обіцяну ще попереднім президентом отримати не можуть, а Зеленський вже про житло заговорив. Популізм на війні і ветеранах є дуже поганим піар-ходом і тому, матиме потужній зворотній ефект.