site.ua
член клубу

Зараз буде пост, який я переписувала може сто раз, щоб він був без матів. З великої поваги до легендарного комбата і одного з найважливіших у моєму житті друзів Иса Акаев.

Іса Акаєв, батько сімох дітей, переселенець з Криму, який у травні 2014 зібрав невеличкий загін добровольців і пішов на Схід, видстоювати Україну. Усю зброю бійці батальйону "Крим" здобули в бою. Відомий тим, що дорожив кожним своїм бійцем і разом з 25-кою в оточенні протягом тижня утримували Савур-могилу, коригуючи вогонь артилерії, який знищував ворожі позиції сепаратистів.

До квітня 2015 разом з своїм підрозділом виходив на завдання як командир ДРГ у тил сепаратистів.

З травня 2015 року я, як і багато інших волонтерів та журналістів, намагаємось допомогти його підрозділу отримати УБД а також уже два роки у Адміністрації президента припадають пилюкою клопотання про нагородження Іси Акаєва орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня.

Але... є одне велике але, у нашого "улюбленого" президента такі достойні сини кримськотатарського народу не мають ніякої поваги, тому що зараз на День незалежності України, орденом Богдана Хмельницького ІІІ ступеня нагороджено ЯКУБОВСЬКОГО Максима Вікторовича - військового прокурора Південного регіону України, генерал-майора юстиції,

http://www.president.gov.ua/documents/2762016-20223
відомого роботою у "українському виборі" мертвечука, дорогими авто, купленими після 2014 року, та елітною нерухомістю, оформленою на дружину https://news.pn/ru/politics/156784.

Так ось до чого це я.

Я знаю, мене читають багато кримських татар і незалежно якого чергового п@daраса нагороджує обраний не мною прізідєнт... Так ось, кримські татари, у вас у цій війні є ким пишатись, ваш Іса Акаєв є великим прикладом мужності і мудрості вашого народу.

І коли якись поцріот почне вам говорити про те, що кримські татари не захищали Україну, плюньте йому просто в морду, тому що у вас є батальйон "Крим" і у вас є Іса Акаєв, навіть якщо прєзідєнт і його свита так не вважають.

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація