Партія війни - це мир.

Якщо хочете миру, вам потрібна партія війни. Бо мир треба відвоювати. Мир буде лише тоді, коли на нашій землі не залишиться жодного окупанта і жодного непокараного колаборанта, коли наша військова могутність буде лякати Московію. Всім українцям для миру потрібна партія війни.

Партія війни - це потужний економічний розвиток.

Партії війни потрібна потужна економіка і багато грошей для оборонних ресурсів. Багато ресурсів і грошей генерує лише успішний бізнес. Тому партія війни створить найсприятливіші умови для бізнесу, для внутрішніх і зовнішніх інвестицій. Партія війни потрібна підприємцям.

Партія війни - це якісна і доступна освіта.

Партії війни потрібні освічені офіцери, сержанти і солдати, які опанують сучасну складну техніку. Тому партія війни створить найкращу систему середньої і вищої освіти. Партія війни потрібна всім батькам і освітянам.

Партія війни - це наука і технології. Партія війни хоче мати все найякісніше і сучасне. Ми стимулюватимимо всі іновації - від інформаційних технологій до створення нових високотехнологічних матеріалів. Партія війни потрібна програмістам і інженерам.

Партія війни - це робота для всіх.

Партії війни потрібно, щоб військовозобов’язані були поруч. Тому партія війни найбільше стимулюватиме той бізнес, який створює робочі місця. Партія війни потрібна робітникам і селянам.

Партія війни - це здорове довкілля, якісна і доступна медицина, здорове життя.

Партії війни потрібні здорові вояки і резервісти. Тому будуть і лікарні, і стадіони, і стрільбища, і здорова екологія. Партія війни потрібна вашим дітям, всім спортсменам і медикам.

Партія війни - це національна культура. Солдату потрібні моральні цінності і любов до того, що він захищає. Тому партія війни всебічно сприятиме культурі і мистецтвам. Партія війни потрібна митцям.

Всі нинішні партії "за мир" ведуть вас до поразки у війні, залежності від Московії, зубожіння. Лише партія війни приведе до добробуту і свободи.

Українець і українка! Хочеш миру і добробуту - підтримуй партію війни!

svyatoslav.stetsenko
Святослав Стеценко

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації