• 3 роки тому
  • Події
  • 59 093
  • 3 567
  • 33
  • 4

Не так давно я писав про вєтєрана бєркута, який звалив на росію після того, як став знаменитим в Одесі. Чимось ці історія, про яку йтиме мова, схожа, але те, що сталось 12 квітня 2017 року в цій же Одесі, викликає серйозні питання, які варто ставити і законодавцю, і спецслужбам, і системі МВС.

Уявіть собі: окупований російсько-терористичними військами Донецьк. Наші дні. По Ленінському проспекту йде чоловік з величезним тризубом на футболці, в мазепинці та з якимось глоком на поясі. За цим спостерігає "народна міліція" чи мгб...

Хоча ні, навіть не так

....Надворі 1943й рік, десь в Лондоні у військовій формі розгулює вулицями міста німецький льотчик із яскравою свастикою на рукаві та зі зброєю в руках. Такий собі арієць серед унтерів, як він сам вважає і відкрито говорить про те, як колись стріляв по британцям. Місцева поліція та навіть MI8 в курсі про це, але зброю йому дозволили носити самі ж англійці, бо німець має друга серед місцевої поліції.

Уявили? Схоже на можливі події?


Мені складно оцінити усю безпрецедентність ситуації, але такі історії мають місце в країні, яка четвертий (!) рік веде війну проти російського агресора.

Мова піде ще про одного "вєтєрана" міліції. По традиції, що склалась в апараті МВС, пану Авакову варто придивитись до кандидатури на радника міністра. Кадр, звісно не настільки високго рангу (а хоча хто зна?), як Голубан, але гадаю, йому сподобається.

Одеса. 12.04.17

В ТРЦ "Рів'єра" по супермаркету "Ашан" пізно ввечорі ходить чоловік із короткоствольною зброєю на поясі в кобурі, в тактичному одязі і з головним убором, на якому зображено герб РФ. Яйця вибирає, щоб купити.

Зкупивши риби, харчів і пляшок з 10 пива, він спокійнісінько ходить собі по ТРЦ і далі. З ним дружина, знайомий, син, його друг і дружина, як з'ясується потім. Підходить до охоронців, говорить з ними. Видно, що вони його знають. На ногах у особи берці піщаного кольору. У візочку алкоголь, його ж запах іде і від самої особи.

Невідомий воїн йде в туалет і через пару хвилин виходить з нього.

Але прямо біля виходу падає біля небайдужих і відповідальних громадян і його кепочка приземляється поруч.

А ось і сам пістолет

По мірі розвитку подій з'ясовується, що сєпар ще й вкрав з туалету рулон туалетного папіру. Ну просто вся суть росіянства в одному фото.

На обрії вимальовуються дружина особи і його 17річний син, який починає кричати "Слава Украине? Е*бал я вашу Украину!"

Профілі малолітнього ватана в "Вконтакті"

https://vk.com/id260544730 та https://vk.com/id236311838

В процесі якоїсь суперечки малий секс-терорист дає своїй матері ляпаса по обличчю

Його батя при цьому кричить, що гарно постріляв "на грєчкє 2 чісла", маючи на увазі події 2 травня 2014 року на вул. Грецькій, коли було вбито Ігора Іванова і де був початок сутичок та напад з боку проросійських бойовиків. На зауваження і роз'яснення громадян про недопустимість підтримки ворога каже, що "Украины не существует". Після цього у нього знаходиться пенсійне посвідчення, по якому колаборант отримує пенсію від ненависної йому держави. Демонструє його дружина після вимоги вже від поліції, яка прибула вже на той момент. Тут стає зрозуміло, що істоту звати Казарський Олександр Олександрович, і досить швидко з'ясовується ще і те, що до 2014 року він працював в правоохоронних органах України.

Проживає за адресою Одеська область, с. Фонтанка, вул.Семенова, 31А

Екзамен на знання географії мусор Саша провалює

А вже далі стає все більш цікавіше. Виявляється, що ще в 2012 році він потрапляв у скандал через те, що відбирав мобільний у дівчини, яка згодом, в 14 році на Майдані, була медиком-волонтером. Про це є згадка в ЗМІ https://www.048.ua/news/108177

Його тоді за це звільнили, але задля оформлення пенсії, істота поновлялась в МВС через суд, де пропрацювала до 2014 року.

Ствол у нього таки легальний, дозвіл на нього він отримав в недалекому 2016 році. На посвідченні — підпис полковника національної поліції Івана Іщенка, особи, що очолює департамент превентивної діяльності ГУНП в області і відповідає за видачу дозволів на зброю.


До вашої уваги прямо таки образ росії, яка намагається встати з колін

В руках у озброєного сєпара Саші виявлють ще фотоапарат, що вже має становити окрему зацікавленість для спецслужб

Отже, прямо як наче на підбір: екс-мент, ватнік, зі стволом краде в туалеті ТРЦ папір.

Далі наш екс-міліціонер, ковбой і просто колаборант відправляється в лікарню, і по ньому починають свою роботу вже компетентні органи, які виявляють у нього ось це на наступний день. Фото


Для повноти картини додаю ще посилання на сторінку героя цієї публікації в "Одноклассниках" https://ok.ru/profile/561241445275

Ось так він служив в органах


Фото з того ж торгового центру


Ось Алєксандр скорбіт по Гіві


І авторитетна думка стосовно учасників Майдану

А ось його бидлосин знову, тепер вже в тій же футболочці "одесса новороссия"


І просто додам іще ось це. Без коментарів.На жаль, серед колишніх (а то і нинішніх) правоохоронців усе ще багато подібних кадрів.

Але дивує, навіть вражає зовсім інше. Як проросійському ідіоту могли видати дозвіл на зброю, яку він таскає абсолютно відкрито і більше того, він ніколи не приховував своїх антиукраїнських поглядів і мав проблеми з законом, за що його звільняли? Чому дозвіл отримує особа, яка має спецпідготовку, обізнаність і навички у поєднанні з проросійською позицією? Чому по вулицям міста може ходити оцей неприхований ворог?

В решті решт, це готовий ідейний диверсант, який може брати участь (або брав уже) в диверсіях, терактах та інших діяннях, спрямованих проти України як держави.

Чому ось це бидло-мусоро-сєпар може ходити озброєним, а мені дозвіл на це не дадуть? Як рятувати себе від ворога, якому дала зброю моя ж держава?

Крім того, ця істота отримує пенсію і я впевнений, стоїть ще у черзі на отримання квартири від держави. І не здивуюсь, якщо він її отримає.

Звісно, хіба що якщо не стане відомим на всю країну та не втече, як його колега, про якого я згадував на самому початку.


Не так давно в Одесі поліція била патріотів за висловлення протесту проти колаборантського заходу, попереду нас ще чекає 2 та 9 травня, що теж є "гарячими" днями для регіону, і чого чекати громадянам, якщо у нас під носом є цілі сепаратиські анклави, найнахабніші представники котрих дозволяють собі таскати кепку з гербом РФ і ствол на поясі.

Це добре, що в даній ситуації відреагували небайдужі громадяни, але скільки таких от "вєтєранів" і іншої шобли проходить повз очі суспільства?

Питання риторичне. Але впевнений, нам ще не раз доведеться його собі задавати.

Репост публікації усіляко вітається.А я поки піду, розіпну чергового младєнца і зап'ю русской кровушкой на славу хунти.

Приємної русофобії

Стерненко Сергій

sternenko
Сергій Стерненко

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації