У 2015 році прес-служба ПриватБанку повідопляла, що нанесла на мапу 320 велопарковок і стала найбільшою мережкю велосипедних парковок в Україні. Прихильники екологічного велотранспорту легко зможуть знайти в Інтернеті найближчі відділення ПриватБанку, у яких найзручніше обслуговуватися. На карті відділень і банкоматів з'явилися нові значки – велопарковки.



«...А для прихильників велотранспорту ПриватБанк створив найбільшу в Україні мережу велопарковок. Сьогодні біля відділень банку встановлено понад 320 велопарковок, причому комфортно припаркувати свій велосипед зможуть клієнти відділень як у великих містах, так і в сільських районах.» (Джерело).

В Києві, виходячи з інформації розміщенної на офіційному сайті ПриватБанку, налічується 8 відділень обладнаних велосипедними парковками.




Але восени 2017 року команда активістів громадської організації «Київ — Велосипедне місто» розпочала масштабне дослідження існуючої велосипедної інфраструктури Києва (джерело). І майже біля всіх заявлених на сайті відділень ПриватБанку не знайшли парковок. Всі перевірені лівобережні відділення Приватбанку нажаль, вже не мають велосипедних парковок.

На поставлені питання «Чому ж зникли велосипедні парковки біля відділень?» оператори колцентру — спочатку декілька разів просто «випадково» закінчували розмову, не давши жодної відповіді. І тільки з п'ятої спроби був побудований діалог:

- Мапа на сайті не оновлялась, і технічне оснащення відділень яке відповідає дійсності там не відображається. Вибачте за незручності.
- А чому зникли велопарковки біля відділень?
- Зараз ми не можемо відповісти на це питання з технічних причин.
- А чи повернуть велопарковки до відділень?
- Нажаль, уточнити цю інформацію зараз немає можливості.


Взагалі складається враження, що прийнята Київською міською Радою 8.02.2018 року, Велосипедна концепція міста Києва (згідно якої має розвиватися не тільки мережа велосипедних доріжок а й мережа велосипедних парковок); прийнята Київською міською Радою 21.12.2017 року «Програма економічного і соціального розвитку міста Києва на 2018-2020 роки» де зазначено акцент на розвиток велопаркувального простору та встановлення велосипедних стійок для короткочасного зберігання (стор.95)), а також прийняте рішення Київської міської Ради від 21.12.2017 N 516/3523 «Про питання щодо встановлення паркувальних велосипедних стійок біля закладів культури, освіти, охорони здоров'я, об'єктів транспортної інфраструктури, у парках та скверах міста Києва» — нікому не цікаві. І навпаки можуть саботуватись на місцях державним (з 2016 року) банком, а заявлена мережа велосипедних парковок в один прекрасний момент просто зникає.