site.ua
топ-автор

У першому турі президентських виборів для Володимира Зеленського та його команди складалося все якнайкраще. Без скандальних заяв і зайвих рухів шоумен значно випередив поважних і не дуже конкурентів.

Спроби вплинути на симпатії виборців шляхом дискредитацій не допомогли. І це не дивно! По-перше, суспільство втомилось від політиканства перших осіб держави, по-друге, існує запит на нові обличчя, і, по-третє, Зеленський – це майже постійна присутність на екрані. А більшість виборців, особливо з сільської місцевості, без телевізора і розважальних програм не уявляють свого існування.

Здавалось, що другий тур теж перетвориться на легку електоральну прогулянку. Успіх першого туру затьмарив голову команді ЗЕ. І, це, відповідно, зіграло злий жарт, оскільки у Зеленського вирішили, що перемога в кишені, і потрібно тільки дотиснути невдаху-президента. З цього моменту ЗЕ-оточення почало помилятись.

Ультиматум Зеленського

Володимир Зеленський вирішив піти на дебати на своїх умовах. Він запропонував НСК «Олімпійський» для зустрічі. При цьому дав на роздуми своєму конкуренту 24 години. Можна припустити, що ультиматум – це лише бравада, підсилення театрального ефекту.

Проте основні сподівання покладались на те, що для команди Петра Порошенка ця пропозиція стане неприйнятною. Сподівання не виправдались. «Стадіон так стадіон» (цирк так цирк, театр так театр!) - сказав діючий президент.

Кандидатські аналізи

Реакція команди ЗЕ на пропозицію Петра Порошенко здати аналізи (на предмет наявності алкоголю і наркотиків), після того, як той погодився на ЗЕ-дебати, виявилась непередбачуваною. Шоумен відмовився пройти відповідні медичні маніпуляції в означеному місці. Хоча, здавалося, тут вже не було потреби ставати у позу.

Замість того, у Зеленського запропонували провести аналізи в клініці, форма власності якої, як стверджують, пов‘язана з Росією. Окрім того, самі аналізи сьогодні приймав масажист, а за сумісництвом екс-учасник кулінарного шоу «Майстер Шеф-8», і, пишуть, один з персонажів серіалу «Свати». Дива, тай годі!

Юлія Тимошенко – арбітр дебатів

Ще одним непередбачуваним і помилковим рішенням стала пропозиція команди Зеленського призначити вже колишнього кандидата в президенти Юлію Тимошенко арбітром дебатів. Це вже неприховано виглядало образою. Адже відомо, що між лідером БЮТ і Петром Порошенко існують суттєві протиріччя.

Таким чином, виявилось, що не власність в Італії і не заробляння грошей на безбідне існування, в тому числі і в Росії, можуть підірвати міцні електоральні позиції Володимира Зеленського, а безпринципність, нахабство і некоректність. Людина починає виявляти себе, варто торкнутись її суті, не найкращим чином. І невідомо, що чекає як тих, хто голосував за ЗЕ-зміни, так і тих, хто за Володимиром Зеленським (випадково чи ні) бачить обличчя Ігоря Коломойського, якщо шоумен стане на чолі держави.

Можна лише здогадуватись, які будуть подальші кроки команди Володимира Зеленського. Проте враження вже частково зіпсовано. А крапки над «і» можна буде розставляти вже після дебатів. Хоча наші люди, як свідчить практика, часто-густо такі ж непередбачувані, як і рішення, заяви, ультиматуми кандидатів в президенти.

stanislav.pogorilov
Stanislav Pogorilov

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації