site.ua
член клубу

"А яка найсильніша емоція в твоєму житті?" - це колись мене запитали у намаганні взяти інтерв'ю, яке, втім, просто перейшло в розмову.

Найсильніша...

Це коли ти преш - Господь відає куди! - донецьким степом і, розумієш, що проскочив наш останній блок-пост... І, раптом, над сірим згромадженням бетонних блоків і складених з дикту та цементових плит халабуд - сині і жовті кольори. І тебе відпускає. І нашивки в приглушених кольорах на брудних, камуфльованих рукавах, непомильно кажуть тобі, що це не темно-зелений-брудно-бронзовий, а все той же, вічний - синьо-жовтий...

...це, коли у сірій депресії дороги Кряківка-Трьохізбенка око чіпляється за сонце-і-небо на обдертому "шишаріку" з бронежилетами на дверях кабіни і вибитим склом...

...це, коли ти чіпляєш свою першу нашивку на рукав: з золотим левиком і трьома коронами на блакитному тлі. Вони в польовому виконанні, бо, зрештою, не на парад. В пам'ять про тих молодих, хто прийняв зброю з чужих рук і на смерть стояв за СВОЮ землю під Бродами.


...це, коли тобі віддають розписаний по сонцю-і-небу прапор, де, "Йо-йо" бажає нам перемоги, а "Батя" каже "дякую від "Босфора!". І, коли тебе питають, - "де цей "Босфор"?! Ти кажеш - це протока... Між Водяним і Пісками... І моя вчителька географії поставила б мені "два". Але чи вона знала, що "Босфор" не в Стамбулі, а за сімсот метрів від Донецького аеропорту?!

Моя найсильніша емоція має кольори Сонця і Неба. Але, щоб осягнути це, я мав дізнатися, що таке Кров і Земля.

З днем Прапора, Вітчизно.

Не забувай, що Сонця і Неба не буде без Крові й Землі.

shershen.shershen
Шершень Шершень

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації