site.ua
член клубу

Недалеке майбутнє:

- Так ви волонтер?

- Боронь Боже!

- А у нас зафіксовано, що ви надавали допомогу Збройним Силам України і Добровольчому корпусу!

- Не може бути! Я?! Ніколи!

- Так! Ось дані оперативної відеозйомки, ось дані перевірки ваших банківських і карткових рахунків, ось покази свідків, врешті-решт, ось ваші подяки від бійців і командирів!

- То не я!

- Як не ти, падло, а машини, хто передавав?! А тепловізор хто купляв, а каски, броніки, берци, тактичні рукавички?!... А осьо, є звіти, куди ти і твої подільники бабло, вами на армію зібране, тратили! Ти волонтер! Признавайся!!!

- Та нічого подібного, я просто крав собі гроші!

- Брешеш, падло, крали ті, хто мав на це відповідні документи і дозволи від Міністерства оборони! Ти їх сюди не пхай - то поважні люди...Ти волонтер!

- Добре, ваша взяла - волонтер я... Де підписувати?

- О, тут-во... Та, нічого страшного, заплатиш 18% прибуткового, +1,5% на військовий збір...Коля, яка там у нього сума?

- У них у всіх по цьому епізоду однаково - 22,5 мільйона за звітний рік...

- Хріна собі!!!!

- А ти думав! Ми за цілий район вам написали... Кожному. А то шукай, рахуй хто-скільки, як-коли... Замахаєшся... Ладно, не сци - у тебе тільки квартира під конфіскацію йде... Стандартно вам по сім дають, у тебе діти - зробим три з відстрочкою... Не бздо в каністру, валантьор! Держава все пам'ятає! Як ви там казали - "ніхто не забутий, ніщо не забуте"?! Філл-о-о-о-ософи, бля... Патріо-о-о-о-оти... Оформляй його, Коля. Там ще двадцять таких самих...В калідорі...

shershen.shershen
Шершень Шершень

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації