Шановні виборці! Мені дуже важко це казати, але я повинен просити у вас пробачення, що знімаю свою кандидатуру з виборних перегонів. Нажаль, опоненти мають рацію, моя поведінка була не гідна високого звання Президента України. Я не виправдовую себе, але моє дитинство пройшло під величезним впливом близької мені людині, що була справжнім злодієм та сиділа у в'язниці. Ця людина культивувала в мені жадібність та безпринципність і я, будучі дитиною, не зміг цьому опиратися.

Мені соромно, але я повинен відкритися - я злодій та мародер. Жадібність закрила мені очі та серце. Мій перший захід у владу у 2005р. я почав з спроби рейдерського захвату новобудови, а далі все пішло по наїждженій колії… У 2014 я все зробив все, щоб моє майно у РФ не було конфісковано як було конфісковано майно Коломойського. 700 млн. доларів вартості Ліпецької фабрики затьмарили мені очі. Так, це я, як Верховний Головнокомандуючий, дав наказ не чіпати колону Стрєлкова на шляху з Слов'янська до Донецька , тому що розумів яку лють викличе у Путіна ліквідація головних сил сепаратистів. Моя кохана Ліпецька фабрика була б негайно конфіскована… Так, це я не віддав під суд за Іловайськ мого вірного Муженко. І я розумію, що військові поразки під ДАПом та Дебальцеве пов’язані з повною некомпетентністю Муженко, це і моя провина. Жадібність примусила мене піти на співпрацю з Путіним, спочатку з Мінськими , а потім з їх імплементацією в Законі про ОРДЛО. Потім я був вимушений зробити Медведчука своїм партнером на ринку соляри та скрапленого газу з РФ. За це Путін дозволив мені вивезти дороге нове обладнання з Ліпецька.

Але мій найтяжчий гріх та біль - це тарифи. Пробачте мене , дорогі українці, що я разом з Ахметовим грабував вас ці роки. Нечистий попутав! Крім того, я повинен покаятися за наших моряків, яких я послав на смерть, знаючи про відсутність ракет на борту, єдиного що могло дати їм мінімальний шанс пробитися до бази. Я вважав, що молоді моряки відкриють вогонь по росіянам та загинуть в нерівному бою. Це дозволило би мені оголосити повний Військовий стан та відмінити вибори. На щастя для України, Бог відвів!

Деякі спитають мене , а чому я одумався тільки зараз? Тому що Бог дав мені знак! Вчора я молився на колінах у своїй каплиці, там де мене та мою родину намалювали як святих, прости Боже і за це, і Господь поклав скручену купюру в 100 доларів мені перед очі. Спочатку я дуже зрадів, та пізніше зрозумів, що це Господь глузує з мене – знущається над моєю жадібністю! Жодна людина не входить в цю капличку, крім мене! Це була купюра від Бога! І я раптово усвідомив, що треба покаятися, прийшов час!

Шановні українці, в мене багато поганого, але іскра Божа є навіть у поганої людини! Я державна людина і розумію загрозу для України з боку Коломойского! Тому я прийняв рішення знятися з виборів! Прошу вас усіх проголосувати за Юлію Тимошенко, яку я поливав брудом повні п’ять років. Окремо прошу пробачення у Тимошенко - за фінансування з бюджетних коштів армії порохоботів, що писали про неї неправдиві речі.

Ми українці і повинні вибачати один одного! З’єднаємося навколо Тимошенко та зробимо її Президентом України! Слава Героям! Слава України!

Що таке? Чому Ви заважаєте запису ? Как 100 долларов охранника? Как была нычка в стволе пистолета и выпала из новой полуоткрытой кобуры? Стоп! Прекратить съемку! Всей группе двойной месячный оклад и подписка о неразглашении! Пленку изъять и уничтожить! Мы еще повоюем… Едем на митинг на Олимпийский ! Все по машинам... Слава Україні!

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація