Як правильно готувати похилого джентльмена Дональда Трампа.
(Для тих хто розуміє важливість розповсюдження цієї статті, прошу лайкнути не цю, а попередню цю саму статтю англійською мовою.)
https://site.ua/serhiy.grigorovich/how-to-properly-prepare-an-old-gentleman-donald-trump-iygmep9
Вступ.
Прямо скажімо за останні три роки світ змінився кардинально і радикально.
Змінилися статуси значних країн і статуси попарних відносин між ними.
А в голові Дональда Трампа, судячи з його риторики, світ застиг на часах його президентства.
По життю минулий президент Трамп не досяг якихось успіхів у нерухомості, інвестиціях та девелопменті. Зате він досяг значних успіхів як шоумен та бізнесмен шоубіза. Якоюсь мірою він — небезталанний постановник всіляких сценок з власною участю. Мені здається, враховуючи його сентенції/наративи про міжособистісні стосунки, хто кого «боїться», хто кого «поважає», що реальна історія разом з його президентом у нього в голові складається з якихось минулих СЦЕНОК спілкування з високими посадовими особами внутрішніми та іноземними... Як там хто виглядав і яке склалося візуальне враження. А загалом то Дональд Трамп значно займався шоу-бізнесом у реслінгу. Це така фальшована театралізована псевдо-гра міжособистісної вдаваної пасевдо-боротьби.
До чого я це написав? До того що реальне життя і керування країнами містить реальні гігантські інтереси та складні розклади взаємних сил, а не театралізовані сценки особистих зустрічей лідерів. Можна словесно вдавати, що за рахунок зросту і маси, він був сильніший та красивіший при особистих зустрічах з Путіним... Але враховуючи розклади та вигляд після особистих перемовин, як ви пам'ятаєте, складалася протилежне враження... І Трамп дозволяв собі такі сценки, де виглядав хлопчиком, якому Путін подарував м'ячик.
Головна тема.
Міжнародне життя за чотири роки змінилося кардинально!
Від минулих дружніх сценок з подарунком м'ячика для діточок, Путін став... розшукуваним з ордером на арешт міжнародним злочинцем який масово викрадає дітей для мілітаристського переіначування.
Риторика між кремлем та західними країнами змінилося з того, що
- ви змерзнете без російського газу,
- на конкретні московські погрози ядерними ударами західним країнам.
Якщо за минулого п. Трампа йшлося про те, щоб «не збільшити вплив Китаю на Росію»,... то зараз вже йде мова про те, що путін фактично зробив Росію повністю залежною від Китаю, став проксі силою Пекіна.
Кремль за цей час встиг стати роздавачем ядерних та ракетних технологій самим дуже недружнім режимам до США.
Чотири роки назад Путін мав страшну загрозливу армію з величезними запасами боєкомплекту,... А зараз він просто профукав свою тодішню професійну армію і дуже значну частину озброєнь, бронетехніки, ракет та боєкомплекту.
Реалії з перспективами путінської економіки вже починають давити кремлю на очі, — комерційно придатних родовищ нафти у Росії залишилося на 8 років. До цього драматичного моменту через тодішніх 12-16 років Росія могла йти від років президентства Трампа з накопиченням та придбаннями,... Але сталося не так, як гадалося, замість цього, Путін профукав і те що було, та ще й оточив себе кільцем зневаги, вогню, ненависті та презирства. Трамп пам'ятає Путіна, як дуже багату людину, у якої на футбольному полі мокли під дощем лідери цивілізованого заходу. Тоді Путін забезпечував озброєннями значну частину глобального югу... А зараз він перетворився на людину, яка на колінах щось там просить озброєння у Ірану, Таджикистану та Північної Кореї...
Путін у будь-якому випадку зробив Росію країною з дуже сумними перспективами вже через КОНКРЕТНІ 8 років. В світі, ще не стало нормою в усіх головах усвідомлювати той факт, що існує безмежна відстань між країною у якої бензин «б'є з-під землі»,... і між країною якій треба якось заробити іноземну валюту і потім вже за неї купити значні обсяги бензину. Саме через вісім років Росії доведеться гігантським стрибком в прірву подолати цю відстань! Для тих хто не знає про ці 8 років, скажу що цей час вираховується просто розвіданими запасами комерційно придатної нафти в Росії, приблизно — 4 мільярди тонн, та тим що Росія кожен рік видобуває півмільярда, — всього лишилося на 8 років. Власне Росія, скоріш за все, не потягне купувати імпортний бензин не вистачить валюти, грошей,... але вона почне намагатися видобувати свій який буде за ціною рівний чи більший світовим цінам. Від цього доходи в бюджет від бензину зникнуть, а обсяги виробництва значно впадуть.
Якщо за Трампа президента, у Путіна були величезні кубишки і у золотовалютних резервах, і у фондах добробуту + резервному, то зараз, у залишку, — Фонду добробуту, який Путін таємно витрачає і заміняє там реальні активи на всякі сміттєві російські псевдоцінні папери. Резервний фонд Путін повністю вже вичерпав,... щоб приховати це, формально об'єднав його з фондом добробуту, а до його повного вичерпання залишилося за вміняємими оцінками не більше одного року.
---
З минулого трампівського президентського терміну докорінно змінилася ситуація з економікою Китаю. Ситуація, з видимістю благополуччя і виходу перші позиції в світі,... змінилася на протилежну, на мега-банкрутства, на важку економічну кризу з якої не особливо то бачиться вихід у близькому майбутньому.
---
Відпустити зараз Путіна вигідним йому миром на мілітаристське відновлення, це ЩЕ буде означати величезний військовий прогрес в російських технологіях. Річ у тому, що як йшла війна, російська армія та військове виробництво рф значно повзрослішали та модернізувалися. Рф якщо не серійним виробництвом, то у багатьох технологіях значно зросла і зрозуміла які минулі технології застаріли та пішли в минуле. Тобто за такий наданий вигідний перепочмнок-відновлення армія агресора Путіна зможе дуже серйозно модернізуватися фізично та серійно в промислових масштабах. Якщо б США та РФ стикнулися на військовому полі 5 років тому,... рф була дитиною і розраховувала б на свої дуже слабенькі ракетні технології, нікчемно-непотрібні танки, фактично без БПЛА. А от після війни та небажаного наданого передиху Путін зможе серйозно виправити цю ситуацію та модернізувати ракети та безпілотники, чим він значно збільшить загрозу для Сполучених Штатів та їх союзників. Тобто зараз вже ситуація виглядає так, що після значних витрат та інвестицій США у протистояння з Путіним на Україні,... якщо зараз припинити військову допомогу Україні і просто нічого не робити, не реалізовувати значне військове, промислове та економічне послаблення росії у війні,.. то вся ця ситуація нанесе значну шкоду національній безпеці США, як у порівнянні з теперішнім часом, так і у порівнянні з минулою п'ятирічною давниною. Бо через якісь 3-5 років передиху Росія стане значно-значно зубатіша, в тому рахунку і якістю міжконтинентальних ядерних ракет.
Що буде з прогресом у штучному інтелекті поки що невідомо. Але зважаючи на контакти Ілона Маска з Путіним, там є теж дуже великі потенційні загрози. Здається, вже всім очевидно, що дружбу та технологічне співробітництво у цій сфері з диктаторськими режимами треба не тільки категорично згорнути, але й заборонити.
---
Я сподіваюсь, що в державному апараті США ніхто_не_сприйме відношення до недружніх, бідних, відсталих, слабких та безперспективних країн-ізгоїв-супротивників,... як начебто до солідних/сильних/дружніх. Сподіваюсь, що якесь перебільшено позитивне відношення до путіна та рф неодмінно ЗАРАЗ ВЖЕ буде сприйматися як зрада державним інтересам США.
---
За ці чотири роки принципово і дуже сильно змінилася ситуація не тільки з країнами лідерами з «осі диктатур». Докорінно змінилася ситуація і з «маленькими хуліганами». Сталося це через те, що Путін брутально у відношенні до всього світу, почав роздавати наліво і направо досить сучасні і небезпечні військові технології, в першу чергу, — таким країнам як Північна Корея, Іран та деякі відомі інші. Більш того, не виключено, що він у недалекому майбутньому зможе використовувати їх у всьому світі, як непублічні таємні проксі-сили з небезпечними сучасними військовими технологіями.
Якщо хтось ще сподівається, що безпілотні технології не стали начебто, ще новим стратегічним фактором, зважаючи на обмежену конвенцію російсько-української війни, то стосовно периферійних проксі конфліктів на території третіх країн вже сумніватися в цьому думаю ні кому не доводиться. Якщо путіністам дати час та можливості для військового відновлення, я боюся, що вони дуже масштабно і дуже легко зможуть посадити свої маріонеточні режими на багатьох континентах, в багатьох країнах. Це очевидно не піде на користь безпеці та інтересам США та їх союзникам. Якщо вчора розвідувальні та ударні безпілотники в регіонально проблемних місцях були ледь не виключно прерогативою США, то зараз ці технології настільки здешевшали та розвинулися, що стосовно них, можливо, США стане вже не єдиною, вже не першою і навіть вже не третьою силою в цьому факторі.
Це тільки один поміж інших фактор, стосовно якого надавати Путіну передих для військового відновлення, є значно небезпечним і для світу і для США.
---
Багатьом людям також треба окремо часто двічі чи тричі пояснювати що таке «агресивна війна» і чому вона карається у кримінальних кодексах багатьох країн. Агресивна война фактично є організацією і реалізацією масових вбивств людей і масового знищення чужого майна організованою, озброєною, особливо небезпечною злочинною групою осіб. І саме з 22-го року Путін став організатором такої злочинної банди, став винен за організацію та реалізацію масових вбивств людей, масового знищення марадерства та грбунку майна заради власної користі.
Контакти з такою особою, організація спільних заходів та охорони, тим більше втаємничині завжди неминуче породжують підозру стосовно співучасті у його злочинах.
Зараз вже тільки люди, які екзистенціально залежні та залякані, або на яких є зовсім кримінальний компромат, стосовно Путіна, удають що з масовим вбивцею можна нормально вести справи і приятелювати.
***
Отак змінився світ з минулого президента Дональда Трампа. Наскільки я бачу, за його риторикою, він не дуже-то розуміє цього, живе далеким вчорашнім днем. І все це йому потрібно доносити! Всіма можливими засобами від бесід високих посадовців силових органів, до коментаторів та журналістів. Мабуть що, як американських, так і всіх з інших країн. Всіма доступними методами: статтями, листами, зверненнями, бесідами, публічними виступами,... перепостами, лайками,...