Я пояснив у своїх попередніх статтях, що влада стосовно covid-19, часто веде абсолютно безглузду шкідницьку політику. 
Я пояснив, що вакцинація (саме теперішня від covid-19) не заважає розповсюдженню хвороби. Вона убезпечує вакцинованих 
 - НЕ від хвороби і НЕ від подальшого її розповсюдження, 
     - а від ВАЖКОГО ПЕРЕБІГУ хвороби.
Тобто, — УВАГА, розказуйте це всім! Вакциновані людини не формують у випадку covid-19 абсолютно ніякого колективного імунітету, це — маячня, марні, глупі сподівання. 
Шлях інший, — вакцинована людина має заразитися перехворіти (ймовірно легко) і тоді вона вже отримає  назальний імунітет, тільки тоді вона стане частиною колективного імунітету. Але до цього вона так само захворіє, так само назаражує навкруги себе купу людей.  

Коли вакциновані почувають себе вільніше у спілкуванні і контактах, вони БІЛЬШЕ передають хворобу один-одному і НЕвакцинованим, а ті ніяк не убезпечені від важкого перебігу чи смерті ... 
І от влада спеціально приймає безглуздий акт, яким дозволяє таким вакцинованим розповсюджувачам хвороби спокійно їздити в карантин між областями в пік епідемії... Але це проблема народу, тих хто захворіють і помруть... 

Проблема влади в іншому. Влада ввела абсолютно ІДІОТИЧНУ ДИСКРИМІНАЦІЮ проти величезної кількості здорових людей. 
Ви ж начебто всі добре знаєте що для більшості, десь для 60-80% населення, covid-19 це майже  взагалі — не проблема. Переноситься легко безсимптомно, в них виробляється імунітет в тому числі назальний. 
 Зараз є всі засоби (не дорогі) для виявлення людей з таким якісним природним імунітетом (тести на антитіла). 
Коли вам брехливо шахрайськи кажуть,  що такі люди з природним імунітетом не мають протипоказань для вакцинування,...  там мається на увазі зовсім інше ... Медицинський стандарт трактує «відсутність протипоказань», як те, що після вживання вакцини не буде нанесена шкода здоров'ю (хвороба чи смерть). 
Але «відсутність протипоказань»:
1.  Ніяк не говорить про те, що це вам буде в такому випадку (з наявністю імунітету) корисно. 
2.  Ніяк не говорить про те, що ваші імунній системі доведеться виконати подвійну роботу, — витратити на вакцину свої власні наявні антитіла а потім виробляти нові. Це в умовах економічних складнощів і величезної епідемієї навколо вас !!! Для когось, в умовах стресів, депресій, втрат близьких...  
Вакцина для людей з природним імунітетом створює ризик, що ваші антитіла витратяться на вакцину, а людина швидко за вакциною тут же заразитися і буде значно гірше перенесена хвороба, бо свої антитіла згоріли на вакцині...
Для більшості населення України, які перехворіли covid-19,  вакцина просто не потрібна. Більшість легко перехворіли безсимптомно раз, перетворюють ще раз через 4-5 місяців, і ще раз, і ще раз як звичайний триденна нежить (ще й без нежиті). 

Чинушам вигідно маніпулювати великими грошами і засобами на вакцинацію ... Але ж у такому  питанні правда все одно з'ясується. Маючи альтернативну можливість абсолютно без проблем для здоров'я людей робити заміри на наявність антитіл, чиновники для своїх оборудок навантажують більшість людей непотрібними імунізованій більшості вакцинами. Декому може з дурних здається, що легше зробити вакцину робити тести на антитіла... але реальне життя показує, що не так то вже й легко переконати всіх пройти вакцинацію.
Але, все це ще просто можна списати на недбалість, некомпетентність, ідіотизм, дурочкуватість. 

З цими автобусами влада зробила перший крок, ... крок який ніяк не зпишеш на некомпетентне бажання допомогти... 
Це пряма абсолютно безпідставна дискримінація людей які перехворіли covid-19 і мають природний імунітет. 
Людям вакцинований які переносять розповсюджують хворобу дозволено, а людям з природним імунітетом які значно менше можуть переносити хворобу заборонено! Ще і людям реально постраждалим від хвороби.  

Щоб ви правильно зрозуміли, — я, особисто, взагалі не їжджу цими міжміськими автобусами. Але колись їздив і знаю, — ними їздять  мільйони людей. Комусь заборонили провідати хворого родича, дитини в армії, стареньких чи хворих батьків, студентам значно обмежили пересування, комусь робота в іншому місті... Уявіть коли людина живе на кордоні області поруч з великим містом з іншої області... такого дуже багато, кордонів областей... І, головне все це абсолютно безглуздо, бо люди з вакциною, які ще більше передають хворобу вільно їздять...  
До цього добавляться люди, яких влада погнала під час самого піку епідемії у лікарні за довідками. Під час самого піку епідемії величезна кількість таких людей просто підхоплять у лікарнях covid-19, хтось важко перехворіє, хтось помре...   
Для дуже-дуже багатьох людей такі поїздки, — нагальна чутлива необхідність. 
Проблема тут в тому що більшість людей  не знають, що їм може через тиждень дуже-дуже треба буде негайно кудись їхати цим автобусом. Вони сьогодні не вбачають в цьому потреби і необхідності йти вакцинуватися з цієї причини.
А коли стане «негайно необхідно» буде вже запізно.
За таку дурню влада неодмінно понесе та і вже несе репутаційні рейтингові втрати. До неї погіршиться відношення не тільки тих людей які не змогли поїхати, а й тих до кого останні не змогли приїхати. 
З'являється великий окремий клас... протестний, ображений, безпідставно принижений. Вся ця тема дуже обмазана самі знаєте чим, стосовно того, що ці заборони і дискримінація пов'язані з бажанням чинуш крутити гроші на вакцини. 

Щось у мене немає сумнівів, що при нинішній напрузі і конфліктності у політикумі, незабаром когось будуть судити за таку повальну масову абсурдну дискримінацію стосовно обмеження конституційного права на свободу пересування, ще й вражених нужденних верств населення, ще й під час загального епідемічного лиха.  

P.S.  Зазвичай я  троликів ігнорую. Тут вимушений реагувати, щоб він когось не підвів дезінформацією під моєю статтею.
Цей російсько-мовний тролик Trimalchio, як зазвичай, пише в коментарях ГЛУПУ НЕПРАВДУ.
("Trimalchio: ...однако, по сути, то же самое вытворяют власти почти во всех странах.")
Вміняємі країни навіть в'їзд дозволяють по доказах наявності імунітету, чи 6 місяців після одужання. А в'їзд значно-значно суворіший за пересування країною громадян. 

"Entry from any other Country or area: a negative COVID-19 test result, proof of a full COVID-19 vaccination or proof of recovery from an infection."

"Select your country to learn how to get the certificate from your national health authority.
Germany
Issuing vaccination certificate:Yes
Issuing recovery certificate:Yes
Issuing negative test certificate:Yes
Verifying certificate:Yes "