Підкреслюю: я не є «проти вакцин взагалі». Я не шалапай і не прибічник теорії  заколоту. 
Я пишу наукові і статистичні істини, в яких дуже легко впевнитися. 

Ми живемо в ідіотизованому суспільстві, тому попереджую: речення це — закінчена думка, його треба сприймати повністю, ВСІ СЛОВА. 

Головна теза: гнати людей які 
 - мають імунітет проти covid-19 (природний після хвороби, чи після вакцини)
 - на вакцинацію проти covid-19 
 - під час піку епідемії covid-19 
 це — злочин, це — масовий злочин!
 
Коли люди знаходяться в скрутних матеріальних обставинах, а їм кажуть: «або ми тебе звільняємо, або роби вакцину, і ..... іди працюють в пік епідемії», це — масовий злочин і масове калічення і вбивство, геноцид інтелігенції країни. (Це з 8-го листопада 2021 р. стосується педагогів і державних службовців). Медикам обов'язковість вакцинування скасовували, медиків неможливо пробити такими дебільними вимогами, — вони ж знають про що йдеться.
Механізм вбивства абсолютно простий і зрозумілий. Вакциною в організм вводиться антиген вірусу на нього витрачаються наявні в організмі антитіла. Якщо в цей час людина заражається covid-19, на нього йде вірусне навантаження в 2 в 3 рази більше за звичайний covid-19, ще і коли людина витратила власні антитіла на вакцину. 
Для імунної ж системи людини, у якої немає імунітету covid-19, буде просто подвійне різке «заплутане» навантаження антигенами одразу двох типів: антигени від вакцини, і сам вірус covid-19. 

Пом'якшувати і заплутуваати ситуацію буде те, що в нас дуже багато педагогів держслужбовців і медиків ВЖЕ перехворіли covid-19 і мають імунітет. 
Заплутувати буде і те, що там важливий термін, час зараження і час вакцинування. Якщо двійне зараження вакцина+covid-19 буде тоді, коли від чогось одного вже багато антитіл, то все пройде більш-менш. А якщо зараження будеш перший тиждень до чи після вакцини, — буде біда. 

Ще одна проблема окрім трьох зазначених, про яку, поки що можу, говорити тільки теоретично/гіпотетичного, але дуже вірогідно і значно серйозно. Це проблема, коли в організмі багато антитіл, вводиться вакцина з антигенами і одразу стається дуже велика реакція антитіл з антигенами. Тут можливе що завгодно: і цитокіновый шторм, і тромбози і інші загострення/кризи, хоч імунної системи, хоч крові, судин, хоч будь-якої ланки очищення. 

Важливо! Підкреслюю! Не дайте себе обманути. 
Вже є багато балаболів, які вам кричать, що в усьому світі вакцинуються, і — все нормально. Це брехня! У всьому цивілізованому  світі вакцинують не так! Там поважають довідку/сертифікат що ти перехворів-одужав і маєш від цього імунітет, це перепустка на роботу і в транспорт. Я вже писав про це. 

А наша вакцинація для багатьох імуннізованих людей, це — анти-вакцинація, вбивство антитіл з відповідними наслідками, які добре видно у жахливій статистиці України. Ми по днях вийшли на перші місця в світі по смертності. 

Дебілоїдна ідея, — гнати людей примусами на вакцинацію у самий ПІК епідемії, ... без перевірки імунітету. Це — злочин, це — геноцид, це — масове вбивство і калічення багатьох людей! 
Проста медична істина: «після вакцини організм буде ослаблений», тут у нас він буде ослаблений під час ПІКУ НЕБЕЗПЕЧНОЇ епідемії, ... «іди працюй заражайся з ослабленим організмом».
Це просто — ШКІДНИЦЬКА акція проти хоч і невеликого, але важко напрацьованого колективного імунітету суспільства. 

Ви розумієте, як я писав у попередніх публікаціях, яке буде у пік епідемії масове зараження людей у транспорті і лікарнях яких пригнали НАТОВПОМ на вакцинацію, ... і вони це рознесуть, і все це, коли купа людей анти-вакциновані ослаблені вакциною (перший, чи мінус перший тиждень). 

Мабуть декому дадуть за таке ще одне підвищення посади.

Зупинюсь, хочу, щоб було коротко.