Учора мені таке докладають. Раз, потім другий, потім третій. Думаю, що там таке? Може шамани вже для Путіна чорного живого мамонта десь впіймали для жертви і поїдання?
З третього разу не витримав цю дурню, питаю: «що за джерело таке ідіотичне»? Що за сіяння паніки?
Кажуть: «УНІАН», «Арестович», ... 
Дивлюсь. Ну добре. Арестович сам вибачився, — «оговорився у брифінгу, включив „евакуацію Броварів“ (близьке східне  передмістя Києва)». Там у реальності була евакуація одної багатоповерхівки від незрозумілої пожежі на даху, і мабуть Арестовичу десь таке влізло у список евакуацій.
Добре. А УНІАН ? Як таке можливо? Що за єрунда. Дивлюся.
  «Оккупанты готовятся захватить Киев — ВСУ. Виолетта Орлова 13:10, 09.03.22» ...
  «Пресс-служба Вооруженных сил Украины сообщила, что российские оккупанты готовятся к захвату Киева.
   „Согласно имеющейся информации, враг проводит перегруппировку с целью подготовки к очередной попытке взять Киев“, — говорится в заявлении ВСУ.„...  Нічого собі! Думаю. Ім'я автора трохи заспокоює. Може фєн не справний? Але ж пряме посилання на ЗСУ... Дивлюсь. 
   Дійсно є: «Міністерство оборони України. Оперативна інформація станом на 12.00 09.03.2022 щодо російського вторгнення» 
   «Ворог продовжує зосереджувати основні зусилля на оточенні міста Києва, захопленні міст Суми, Харків, Маріуполь, Миколаїв; забезпеченні сухопутного коридору між ТОТ АР Крим та континентальною частиною РФ. Не полишає спроб вийти на адміністративні кордони Луганської та Донецької областей.» — за годину до публікації Орлової. 
   
Отак, 
«з'їхавший погребно-бункерний маразматик і олене-маршал з секретарко-генеральшами двома полуразбитими іржаво-деморалізованими арміями намагається оточити одразу 5 мегаполісів»  
перетворюється пані Орловою у «захват Києва». 

Панове в УНІАН, ... прикра помилка. Загалом-то, — дякуємо за вашу чудову без лапок роботу, за всю вашу іншу роботу. Слідкуйте за юними співробітниками, коли вони підходять до клави. Робіть висновки і відсторонення чи допідготовку.  Від таких помилок робиться дізморал на всю країну, чиниться паніка. Подяка і пану О. Арестовичу за своєчасне виправлення помилки і за всю його роботу загалом (хоча його учорашню словесну ескалацію пов'язану з пологовим будинком я ніяк не підтримую, — поспішно, не правильно,.... треба, але не це і не так ... тільки благородна жертовність ...).

Все буде, Україна.

P.S.  УНІАН приберіть дитину від написання новин  ... знов читаю:
«"Земля горит»: ВСУ эффектно уничтожили вражеский танк вместе с оккупантами (фото) Виолетта Орлова 08:17, 10.03.22“ 
Дєточка, це взагалі — не танк, не треба тобі про таке писати. Не перетворюй українську шановну агенцію новин на свинюшник. 

Це вже — не красиво виглядає , начебто я роблю харасмент молодій жінці... Просто багато людей в країні у надскрутних обставинах, часто у небезпечних для життя для себе і дітей, приймають рішення на базі новин. Не можна зараз засмічуувати серйозні джерела дитячою глупотою. Приберіть дитину від написання новин.

P.S.2. Людина, реально, — хвора на голову.

„ЗСУ розгромили колону техніки окупантів, яка могла(!!!???треба — «можливо зайшла») зайти з території Білорусі (відео) Віолетта Орлова 12:19, 10.03.22“
„Наш підрозділ у бою очолював одні(???) зі старших(???) офіцерів ЗСУ. ...
Найімовірніше, додав Бутусов, колона зайшла(!!!) з території Білорусі,...
«Зараз найзапекліші бої йдуть на підступах до Києва, оскільки(!!!???) ворог ніяк не може вторгнутися в столицю....» 

Така маячня, наче ми напали на Білорусь, потім навпаки. Людина не володіє розумом/логікою/мовою, пише що попало. Відженіть ії від новин. Бо це вже провокаторство. Абсолютно не відповідна розумова кваліфікація.
(Я не шукаю саме статті/новини цієї авторки просто читаю лєнту вже третій раз звіхнута маячня. і автор один і той самий. Навіть чужі новини не може правильно перепостити. Активно дурить і дез'інформує людей. )