Як чорти вугілля крали.

 

От ви знаєте всі процеси ідіотизації, оглуплення які я пророкував вже вісім років,... вони йшли, йшли, а потім зробили «революційний» стрибок-95.  От знаєте така стаття, що тут писати особливо нічого (особливо ледачі можуть прочитати не три абзаци, а один останній абзац) . Більше для неї яскравих можливих назв ніж самого тексту. Мої багаторічні намагання і сподівання такі знайти тут людей, які зрозуміють необхідність, крайню важливість масової де-ідіотизації населення, включно з доценто-професорами,... — все це розбилося і розсипалася, це вже все —  нереально! Всі ці сподівання перетворилися в комедійний фарс. Вже впевненно проходимо пік епідемії оглуплення. Тепер тільки залишається фіксувати вкрай яскраві масові ідіотизми і дурачкізми. Це вже не для вас, дорогі мої, це для світової історії, для історії когнітивної психології. 

Давайте перейменуймо цю статтю, назвемо її  так:
«Прокуратура і ДБР звинувачують самих себе.»

От уявіть собі, — до влади, до керівництва правоохоронних органів прийшли люди котрі у 14-16 роках взагалі були не в курсах, що діється в країні... Вони, як би це  сказати, — не володіють основними поняттями проблем у житті країни. У 13-16 роках дуже багато очільників правоохоронних органів спочатку ганяли майданівців, потім відходили і перефарбуватися. Хтось на посадах, а хтось на кухнях і в кулуарах словесно. І мало ж хто реально якісно перефарбувався. І от вони своїми вчорашнім зрадницькими поняттями намагаються зображати з себе борців за патріотизм революцію і демократію... Виходить смішно. 

Все надоїло,... тут передмови можуть бути нескінченними,.. але я обіцяв що це буде дуже коротко. 
Звинувачення Порошенка у державній зраді, стосовно того, що він «налагодив закупки вугілля у Д/ЛНР». 

Справа тут навіть не  в хиткому звинуваченні з неможливістю довести організований злочинний ланцюг осіб від Порошенка до виконавців, Де в кожній ланці потрібно доводити невідомо як навмисність і свідомість дій, змову. І зрозуміло що таку дурню адвокати Порошенка поб'ють на раз-два, а міжнародні партнери звинуватять у політичних переслідуваннях політичних опонентів. 

Головний тут прикол-епатаж-апофеоз  в іншому. Влада тут на підсвідомості визнала, що вона визнає офіційно ДНР і ЛНР. Бо зрозуміло що Порошенко організовував якісь схеми для підтримки українських громадян, працівників шахт які там вдалося перереєструвати для оплати податків в Києві, чим він підтримував зв'язки і авторитет/вплив України на захоплених, але де-юре українських територіях, підтримував якісь осередки лояльних Україні шахтарів, якихось начальників/адміністраторів/менеджерів (зрозуміло що для цього були потрібні і використовувалися якісь готівкові кошти)... Він же не знав і не визнавав що є такі ЛНР і ДНР без лапок !!! Що такі  ЛНР і ДНР виникнуть через 7 років  у головах деяких прокурорів. Тоді взагалі невідомо було скільки протримається в ОРДЛО окупаційна влада під тиском міжнародних санкцій... А тепер слідчі прокурори пишуть, що вони визнають ЛНР и ДНР, і що саме Порошенка з цими ворожими Україні «республіками» вів справи (плутаючи громадян України в ОРДЛО з маріонеточними кремлівськими злочинними угрупуваннями «Л/ДНР»). І саме в цьому, через  досить таки довгий ланцюжок посередників, його  намагаються звинуватити. За хибною логікою звинувачення, якщо якийсь розвідник вів якісь справи і домовлявся про щось з кимось до адміністрації «Л/ДНР» (для вербовки/розвідки/проникнення/...) то це «сам Порошенко» через ланцюжок осіб і «керував» тією самою «Л/ДНР», .... а значить Порошенко, через таємні важелі через організовану злочинну «організацію» керував і самим кремлем!!! А значить і чортами, а через них і самим сатаною !!!  У контрабанді з України в Україну без визнання «Л/ДНР» ніяк  не звинуватиш.
Щось таке виходить. З перефарбованої з ватної на «гіпер-майданну» «логіку». 

PS: Зрозуміло що такі звинувачення продукуються/погоджуються теж саме через ланцюжок при-ватних осіб, які реально просто не_пам'ятають_бо_не_знали тодішню ситуацію для держави, тодішні надії/сподівання/можливості, ... Були не майн-стрімі основних егрегорів. Ну знали, але трошки під іншим кутом, трошки з протилежного боку. 

А ну так я знову, користуючись випадком нагадую про масову ідіотизацію,... бо ніхто вже засобів масової інформації не бачить цього, не пише про це. Що якось нескладно, звинувачувати у зв'язках з «ДНР», не визнаючи того «ДНР» ...
("ДНР", "ЛНР" в декількох міцях тексту  вжито свідомо "умовно без лапок".)

PS2: Суттєве з коментарів.
Vityok Ua
І ти, Брут, продався більшовикам (пардон, порохоботам)".
Serhiy Grigorovich

Я не підспівую дурачкізмам і дебілізмам з будь якої сторони. А країна у нас масово ідіотизована. І всі/всякі/різні вірні "паслєдаватєлі" часто є носіями і агітаторами за дурачкізм.
Правильно якісно виявити-інтерпретувати факти, потім правильно грамотно висловити юридичні звинувачення згідно букви і духу закону,... — це досить складна абстрактна-логічна робота. На неї у нас без масової деідіотизації, майже ніхто не здатен. В цьому завжди виходить "як завжди".
Без масової деідіотизації наші пост-совкові люди здатні тільки на примітивні форми абстрактно-логічного мислення. Інше виходить з чисельними помилками і глупотою.
Ну от же у всіх на очах ... 50 років тому закінчились полонені германські інженери, ... і вся совкова та пост-совкова науки закінчилися. Сверх-держава перетворилась на дуркувату сировинну колонію(ї). Це очевидний кожному не полудурку фактаж.
.......................
Сергій Григорович
Для тих, хто не в курсах.
Щоб хоч трошки розуміли, — вугілля це не просто згоріло і все! Це складний технологічний процес.

У вугілля багато параметрів: теплотворність, зольність, вологість, розмір, хімічні домішки, газові фракції... 
Його треба сушити, спалювати а потім вичищати/вивантажувати золу, і якщо її дуже багато то це вартує коштів, хімічні виділення при горінні можуть вибухати, або отруювати середовище, нерівно давати тепло....
whoknows Але гараж! Порошенко не обвиняют в том, что он вынужденно организовал снабжение лугандонским углем при отсутствии альтернативы. Его обвиняют в том, что он сознательно и в корыстных целях разрушил поставки угля из ЮАР, а взамен организовал закупки лугандонского угля, при этом фирмы Медведчука были посредниками, а часть денег непосредственно шла на финансирование терроризма.
Сергій Григорович
Ви взагалі розумієте про що пишете? Яка стаття кримінального кодекса??? Звинувачують зазвичай по ньому.  "разрушил поставки  угля" — такої статті точно немає.
антипровокатор 
смішно "хтопомнить" вже "фахівець" ще і по вугіллю? коли, як дорого і як довго переводили блоки ТЕС на газове? знаєш? не лізь в складні речі. воно вам не потрібно.

"хтопомнить" ось — почитай. 08.11.2018 ""ДТЭК Энерго" завершил перевод энергоблока №9 Приднепровской ТЭС мощностью 150 МВт с антрацита на газовый уголь, сообщила пресс-служба компании в четверг. Переоборудование блока для сжигания газового угля заняло девять месяцев. В 2017 году компания перевела с антрацита блоки №7 и №8 Приднепровской ТЭС. Читайте новость также на сайте "Энергореформа" Подключение к энергосистеме еще одного переоборудованного блока — №10 — намечено на декабрь 2018 года, сейчас ведутся строительно-монтажные работы. Общая стоимость перевода энергоблоков №9 и №10 составит 300 млн грн." 
https://interfax.com.ua/news/economic/543543.html 
"На украинские ТЭС поступают целые вагоны угля без какой-либо сопроводительной документации. Выяснилось, что некая Arida Global Limited, согласно декларации, закупив уголь в ЮАР, привезла с Черного моря, после чего балкер ушел не в украинские порты, а в российские. Проблема, вероятно, в неглубоководности украинских портов. Из России железнодорожным транспортом уголь был доставлен до границы с Украиной на пограничный переход Соловей-Тополи, где его приобрела Укринтерэнерго, затем перепродав его Центрэнерго для доставки на украинские ТЭС. Раскрытие этой фантастической схемы вынудило экс-главу Минэнергоугля Украины В. Демчишина выступить с заявлением о том, что Украина больше не будет закупать уголь из ЮАР. Зачем закупать южноафриканский уголь, теплотворная способность которого 5000 ккал (замість 7400) не подходит для украинских ТЭС, а тем более через Швейцарии — простому обывателю не ясно."
Сергій Григорович
"whoknows: А как разгрузился уголь с ЮАР при Продане? Почему же ему ничего не помешало?" ---------- ----------- Ви не можете второпати якесь основне, саме просте. Я не буду тут сперечатися що краще, а що гірше, і хто що зміг.... Та ще і "заднім умом". Мова тут іде про те, що є злочин, а що не є злочином для кримінального звинувачення. Ви плутаєтесь в мінімально необхідних поняттях. 
Вугілля можна возити по мілині маленькими судами чи двічі перевантажувати, але тоді воно дууууже дорого обходиться.