Это преступление и геноцид народа в самый разгар, в пик эпидемии сгонять толпы людей в очереди и толкучки на вакцину, которая начнёт действовать только через 30 дней! Они там же, в толкучке заражаются и умирают от covid-19 за эти 30 дней! И их записывают в невакцинированных умерших, потому что не прошло 14 дней от вакцины до заболевания.

Это — преступление, людям, которые только что сделали вакцину, а подействует она через месяц, давать пропуск на свободное перемещение и контактирование в обществе в пик эпидемии. Это организация полного саботажа карантинных мер. 

Неужели до вас не доходит, что из-за этого Украина уже по смертности от covid-19 далеко обогнала, как все вакцинированные страны, так и все не вакцинированные!!! И уже с 40 млн населения на первых местах в мире по количеству суточных смертей. Это же каким дураком нужно быть, чтобы думать, что дело, тут, относительно этих антирекордов в том, что у нас мало вакцинированных... 
Вы просто как зомби, боретесь не с причиной беды, не так и не там, лишь усугубляя проблему.

Для особо тупых подчеркиваю: я не против вакцинации, но делать её нужно по правилам медицины, а не в пик эпидемии, еще и другого штамма вируса ещё и без разбора, в т.ч. иммунизированным людям.
Читайте мои статьи про массовую идиотизацию и борьбу с ней!

Читайте также:   Covid-19. Масові вбивства українців! Ч.4. 1. Конкретні задокументовані злочини уряду. 

Панове одноклітинні вакцинатори, АЧНІТЄСЬ!!! 

Це злочин і геноцид народу, — в розпал, у пік епідемії зганяти натовпи людей у черги та штовханини на вакцину, яка почне діяти лише через 30 днів! Вони там же, у товкучці заражаються і вмирають від Covid-19 за ці 30 днів! І їх записують у невакцинованих померлих, бо не минуло 14 днів від вакцини до захворювання.

Це — злочин, людям, які щойно зробили вакцину, а діє вона через місяць, давати перепустку на вільне переміщення та контактування в суспільстві в пік епідемії. Це організація повного саботажу карантинних заходів.

Невже до вас не доходить, що через це, Україна вже по смертності від covid-19 далеко обігнала як усі вакциновані країни, так і всі не вакциновані !!! І вже з 40 млн. населення на перших місцях у світі за кількістю добових  смертей. Це ж якимось дурнем треба бути, щоб думати, що справа тут, стосовно цих антирекордів, у тому, що в нас мало вакцинованих. 
Ви просто як зомбі, боретеся не з причиною біди, не так і не там, лише посилюючи проблему.

Для особливо тупих наголошую: я не проти вакцинації, але робити її потрібно за правилами медицини, а не в пік епідемії, ще й іншого штаму вірусу ще й без розбору, в т.ч. імунізованим людям.
Читайте мої статті про масову ідіотизацію та боротьбу з нею!

Цікаве з коментарів:

Іван Данилюк
найгірше те, що виважена, а ще гірше якщо грунтується принаймі на достовірних даних , точка зору не треба нікому.. люди поділились на прихильників і противників а ті хто пробують думати вороги в обох лагерях..
Serhiy Grigorovich    В ідіотизованому суспільстві керує хаос ідіотизму.

Едуард Живолуп Вау. Крутіший допис. Майже співпадає з моїм баченням.
Я теж не є категоричним противником. Але я не довіряю тому як проводиться ця вакцінарна компанія. Я не довіряю її іспитам або щепленням без попередніх обслідуваннь. Крутий допис.
 
Виктор Горунов
Ідіот, в Японії де вакциновані 78 відсотків якшо вірити, вже більше року немає смертності від ковіду. Про що ти тут булькотиш, борець хренов.
Спишу образи на дурачкізм. Відповім.
В Японіі вакцинували людей, не в пік епідемії, не в НАЙБІЛЬШИЙ в світі пік епідемії (з добовою смертністю). В пік епідемії там не дають індульгенції-перепустки людям без імунітету ("учора вакціонований"). В Японії медицина "трошки" краща.   В Японії дисципліна  "трошки" краща. Японія це острів...
А в Україні все це "навпаки".
В країнах, в яких взагалі довго ігнорували вакцинацію, і зараз дуже мала вакцинація, ... немає такої смертності як в Україні.
Саме стаття про це. Спробуйте прочитати з відкритими очима.

Виктор Горунов Моршин, Україна, 75 % вакцинованих , знову ж якщо вірити пресі тільки 22 хворих, жодного в реанімації, хворіють вдома. Шо ще вигадаєте? Чи далі будемо слухати якихсь борцунів за свої права, забувших шо є ще й обов'язки.
Serhiy Grigorovich Глупостей — нескінченно. Я не можу їх всі обслуговувати відповідями.
Морщин — пів-села. Населення 5600 людей. Вакциноване НЕ В ПІК ЕАІДЕМІЇ ще навесні. Державним експериментом, коли ще ніде не було достатньо вакцини. МЕДИЧНО-санаторне селище, де ДУЖЕ високий відсоток медичної культури. НЕ знаходиться на транспортно-туристичних рзв'язках. Ніхто не випускає гуляти-контактувати не провірених "учора вакцинованих".  Суворо-китайське медичне відношення до прибулих, які всі на виду, стосовно тестування.
Умовляли вакцинуватись всі лікарі, котрих дуже багато, персональними дзвінками кожному: "Це для нашого селища для головного підприємства — санаторія, щоб було що всім їсти..." Де ще таке можливе/реальне?
 Чудовий надихаючий приклад для ... ідіотів... чи просто для НЕ компетентних людей.

Виктор Горунов
є чудові приклади успіху вакцинації, але з впертістю завзятого демагога вишукуються аргументи типу острів, село і т.д. замість того щоб знайти шляхи впровадити необхідне.
Serhiy Grigorovich Не доходить??? Навіть ВЗАГАЛІ БЕЗ ВАКЦИНАЦІЇ країни не мають такої високої захворюваності і смертності, яку організувала тупа, не компетентна, безвідповідальна українська влада своєю дурковатою шкідницькою гіперактивністю. Мова тут саме і йде про ПРАВИЛЬНІ шляхи, а не наявні дебільні.