«Стаття 108. Президент України виконує свої повноваження до вступу на пост новообраного Президента України.
Повноваження Президента України припиняються достроково у разі:
1) відставки;
2) неспроможності виконувати свої повноваження за станом здоров'я;
3) усунення з поста в порядку імпічменту;
4) смерті.» 

1. «Повноваження» за словниками — це «права_та_обов'язки» когось чи чогось... «Виконувати» можна обов'язки, а не права. 
Правами користуються, а не виконують їх. Правильним формулюванням було б: «Президент України ЗДІЙСНЮЄ свої повноваження...», а не «виконує».
На цій підставі зараз хто завгодно може казати, що Президент не має право КОРИСТУВАТИСЯ повноваженнями і правами,... а тільки ВИКОНУВАТИ обов'язки президента.
2. Прийменник «до» тут може мати два значення ("...виконує свої повноваження ДО вступу на пост новообраного..."). Просто "до", та "аж до" Одне з них — небажане для президента. Приклад: "він здійснював повноваження директора до 2010 року"... Така фраза не обов" язково означає що він і 31 грудня 2009 був директором, може він був директором взагалі тільки в 2006 році.
На жаль чи на щастя для президента стаття 103 Конституції України підтримує такий варіант:
"Стаття 103. Президент України обирається громадянами України на основі загального, рівного і прямого виборчого права шляхом таємного голосування строком НА П'ЯТЬ РОКІВ. ..."
3. На жаль ця болванська стаття дає лазейку для зловживання та узурпації влади. Будь-який президент зі "своєю В.Радою" може об'явити "війну" якійсь "мікропапуасії", "військовий стан" з будь-якого приводу, та не проводити на цій підставі вибори і залишатися на посаді президента довічно.
Це за умови, якщо прийменник "до" тлумачити як "до останньої хвилини перед..."
4. Стилістичне. "Президент України виконує свої повноваження до вступу на пост новообраного... ". Всі, в будь-якому випадку виконують СВОЇ повноваження. Тут вміняємо треба було не полінитися і написати "виконує повноваження Президента України".
5. Перше речення статті комедійно протирічить наступним реченням. Як президент може/буде здійснювати свої повноваження після відставки,
неспроможності за станом здоров'я, імпічменту, смерті??? Ще ж треба вибори провести... 
Так, це питання деталізується статтею 112 Конституції, але теж комедійно по болванськи. "Стаття 112. У разі дострокового (!!!) припинення повноважень Президента України відповідно до статей 108, 109, 110, 111 цієї Конституції ВИКОНАННЯ ОБОВ'ЯЗКІВ Президента України на період до обрання і вступу на пост нового Президента України покладається на Голову Верховної Ради України..." 
Болванське тут те, що сказано ТІЛЬКИ ПРО ОБОВ'ЯЗКИ, а не про ПОВНОВАЖЕННЯ і не про ПРАВА Президента.

P.S. Обов'язково хтось має мені написати що я "шизофреник",  бо мені, і тут — болванство, і тут — болванство... Даааа в ідіотизованому суспільстві стосовно маломальських складних речей часто на кожне речення по два болванства, таке от життя. Постмосковсько-ідіотизована людина скаже мені: "Ти маєш старатися розуміти з написаного ідіотизованими пост-московитами щось розумне, дофантазуй, .... а не прямо те, що написане. 

Додатки-цитати:

ЗАКОН УКРАЇНИ
Про правовий режим воєнного стану
Стаття 19. Гарантії законності в умовах воєнного стану
1. В умовах воєнного стану забороняються:
зміна Конституції України;
зміна Конституції Автономної Республіки Крим;
проведення виборів Президента України, а також виборів до Верховної Ради України, Верховної Ради Автономної Республіки Крим і органів місцевого самоврядування;

8 травня 2024 року Верховна Рада України продовжила строк дії воєнного стану та проведення загальної мобілізації в Україні до 11 серпня 2024 року. За законопроєкт № 11234 про продовження воєнного стану проголосували 339 народних депутатів

Конституція
Стаття 112. У разі дострокового (!!!) припинення повноважень Президента України відповідно до статей 108, 109, 110, 111 цієї Конституції виконання обов'язків Президента України на період до обрання і вступу на пост нового Президента України покладається на Голову Верховної Ради України. Голова Верховної Ради України в період виконання ним обов'язків Президента України не може здійснювати повноваження, передбачені пунктами 2, 6 — 8, 10 — 13, 22, 24, 25, 27, 28 статті 106 Конституції України.