site.ua
член клубу

Те, що відбувається під час виборів - не тільки дивовижний паноптикум фріків від політики, але й невимовної краси парад безхребетних.

Нема жодного сумніву, що оця об'ява в одній із херсонських шкіл (дякуємо Катерина Кочерга за фото) з'явилася не тому, що директорка школи сама це вигадала. І нема жодного сумніву, що цей випадок - далеко не поодинокий у масштабах всієї країни: просто це вийшло на світ.

Вочевидь, директорці школи наполегливо "рекомендували згори" забезпечити масовку вчителів, щоб порадувати ніжну душу херсонського кандидата від "Солідарності" підприємця Олексія Урсуленка. До речі, менеджер компанії пана Урсуленка та його родичка(?) Олена Урсуленко зараз балотується на посаду мера Херсона. Також - від "Солідарності". Це в них, мабуть, сімейний підряд: "нагинати" школи, щоб організовувати зустрічі з собою, неперевершеними.

Ясна річ, що ніякого наказу від Херсонського міського управління освіти організувати зустріч не було (вони ж не настільки дурні, щоб залишати документальні сліди порушення виборчого законодавства). І зараз управління швиденько "здасть" директорку, пафосно проголосить, що вони тут ні до чого, що це "керівник навчального закладу перевищив свої повноваження", що вони "щиро обурені порушенням виборчого законодавства" - і таке інше. Це ж саме заявлять і самі кандидати: хто б сумнівався: у політиків вміння підставити подібного собі - улюблений спорт....

Але ми зараз про інше.

Якою ж заляканою людиною має бути директор школи, щоб йти на очевидне порушення закону, тиснути на вчителів? Та ще й так по-дурному підставлятися, вивішуючи оголошення з вимогою писати доповідні про те, чого вчитель робити не повинен?

Ну вимагала б доповідні за відсутність на "нараді у директора", чи що.. І так було б ясно, що це ніяка не "нарада": але довести протизаконність вимог було б складніше. А тут - прямим текстом: "пишіть доповідні про відсутність на зустрічі з кандидатом".

Видається, що подібні персонажі безхребетні не тільки за цією ознакою, але й за розмірами мозку. Чи вони налякані чинушами до втрати здатності мислити та відключення елементарного інстинкту самозбереження?

Вони звикли прогинатися перед будь-якою владою: був Янукович - прогиналися перед ним, став Порошенко - прогинаються перед Порошенком.

Колеги-директори, які виконують забаганки "згори", звертаюся до вас...

Чи не час згадати, навіщо ми в школі? Невже для того, щоб улещувати роздуте "его" політиканів, при цьому грубо порушуючи Конституцію і закони?

А може, для того, щоб вчити дітей?

Може, настав час еволюціонувати до рівня Homo Sapiens, а не залишатися безхребетними?

Як вважаєте?

sergii.gorbachov
Сергій Горбачов

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації