site.ua
член клубу

#ПУБЛІЧНА_ЗАЯВА

Недавно Державне бюро розслідувань порушило кримінальне провадження за фактом погроз, переслідувань(в тому числі політичних) та перешкоджання моїй професійній журналістській діяльності. Після наданих мною свідчень, слідчим ДБР було винесено постанову про надання мені держохорони СБУ з 6 квітня 2019 року. Станом на сьогодні, зі мною не було встановлено жодного контакту. Відповідно моя безпека та безпека моєї сім’ї лишаються під загрозою. Адже погрози у різній формі приходять регулярно.

Як тільки завершилися вибори, мені стало відомо, що з ДБР забрали справу і передали в МВС. А це значить, що маємо класичне розігрування політичного переслідування в гібридний спосіб. Спочатку забирається справа, а потім постраждалий стає підозрюваним. Також з власних джерел мені стало відомо, що по мені шукають можливості(готується якась підстава), щоб пред’явити хоч щось і зшити справу. Враховуючи підтримку в президентській гонці Міністром Аваковим шоу-мена, навіть боюся уявити, який сценарій можуть розіграти. Україна вже побачила їх здібності.

Станом на вчора уже є випадок, коли намагалися вручити підозру людині, яка активно приймала участь у виборчому процесі на стороні Порошенка. По факту людина покинула Україну.

Я наголошую, що не планую покидати Україну. Моя діяльність публічна, відкрита, прозора та законна. Як би не повернулася ситуація, який сценарій не намагилися б розіграти створюючи тиск та залякування, моя позиція залишиться незмінною: буду захищати українські інтереси і буду боротися за українську незалежність. Наголошую, буду публікувати всі факти антидержавницької діяльності будь-якого політика чи чиновника.

Розумію, що ситуація може погіршитись після зміни Президента, та керівниквв силових правоохоронних відомств. Тим не менш не відступлю від своїх переконань. Всі знають мою публічну позицію, щодо новообраного Президента Зеленського. Як і вважав так і вважаю, що він недостойний займати такий пост і має публічно вибачатися за своє українофобство. Відповідно я в жорсткій опозиції до його діяльності. Україна мала одного з найкращих проукраїнських Президентів - це Петро Порошенко. Я впевнений, що справедливість переможе. А окремим політиканам хочу порекомендувати оглянутись довкола і подумати, який бумеранг чекає вас далі. Наразі вважаю за необхідне повідомити суспільство про ситуацію, яка складається.

25.04.2019р.
Роман Реведжук

roman.revedzhuk
ROMAN REVEDZHUK

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації