Основна вісь на місцевих виборах — «досвідчені vs нові vs старі».

Досвідчені.

«За майбутнє» Ігоря Палиці. Дізнався про них з «Право на владу» — структура сильного управлінця, якого свого часу пророчили в прем'єри. Електорат — більш патріотична частина виборців, що розчарувалися в Зеленському. За Палицею — ресурс і досвідчена команда. Гризтимуть вибори. В програмі опиратимуться на «хард» — створення підприємств і робочих місць.

Партія «Пропозиція» — місцеві еліти. Фактично, франшиза, яка виникла під страхом партизації виборів. Раніше ходили на вибори як самовисуванці.

УДАР. Б'є у м'яку підчеревину Порошенка. На відміну від гетьмана, має що показати.

Нові.

Партію влади відношу все до нових.

«Слуги народу» знову почали кампанію про те, що набирають людей у владу. Говоритимуть про місцеві проблеми, але з прив'язкою до того, що можуть вирішити їх, маючи владний ресурс. Гадаю, їх кампанія приведе в політику молодих людей.

«Перемога Пальчевського» — нова сила відомого підприємця і громадського діяча. Альтернатива тим, хто розчарувався в «Слугах народу», хоч можливо ще вірить президенту Зеленському.

Старі.

«Європейська солідарність» , «Батьківщина» і «ОПЗЖ». Їхатимуть у ради на всеукраїнській риториці. «Їзик», «мова», «зовнішнє управління», НАТО. Менше конкретики, більше паніки.