От розумієте — я теж думаю «Треба щось робити!».
Скажімо так — я за Майдан, але не з тими наслідками, які отримані від двох попередніх.
Я не за поразку Майдану. Й не за перемогу тих, хто був проти нього.
Тепер мене влаштувала б й «нічия». Так само як вона влаштувала б тих осиротілих дітей та батьків, які не дочекались своїх рідних з Майдану, а потім з війни.
Не влаштувала б вона лише погань, яка Україною керувала й до, й після й зараз продовжує.
...
«Ти ж стояв на Майдані!»
Я багато де стояв, відверто. Починаючи від «килима» у директора школи, закінчуючи «килимом» у міського Голови. Ще я стояв у радянських чергах за молоком та ковбасою, починаючи з 10 років. Стояв голий на медкомісії у військоматі, стояв на «нулі».
Так от знаєте — мене вже важко «розвести» на патріотизмі, відповідальності чи жалісливості.
Я дніпрянин. Я українець.
Мені до Донецька їхати ближче, ніж до Київа. Відповідно від Донецька до Дніпра відстань така, що поки черговий Уряд Національного порятунку у Києві почне щось робити, саме дніпрянам прийдеться йти захищати свої домівки у прямому сенсі, без трьопу та гасел.
Так, я проголосував двічі за цього Президента.
Й знаєте — я ж розумію, що нас хтось провокує на повалення державної машини в Україні.
А я вирішив — буду її захищати, поки вона не розвалиться. І якщо цей Президент таки доведе ситуацію до вибуху — що ж, бляха. Я за тебе голосував, буду захищати твій штандарт, поки ти його триматимеш в руках.
Може у підсумку вийде так, що мене судитимуть мої ж побратими. Це усе одно приємніше, ніж якщо судитимуть гості з-за порєбрика.
Але ж таки треба знати, навіщо це.
Хтось має вийти на Майдан, аби ми змогли побачити тих, хто вийде на Антимайдан. Й ті й інші — народ. Й треба розуміти — й у тих й інших буде в руках зброя, не димовухи.
Що за цим почнеться — без коментарів. Не потрібно це.
А переговори з агресором це потрібно?
НІ!!!!!!!!!!!!
НІ, БЛЯХА!!!!!!!!!!!!!!!
Але це мало було відбутись у 2014 році! Дві сотні добровольців (мінімум!) прийшли до облвійськомату в Дніпрі одночасно з мітингу під облдержадміністрацією у березні 2014 — ще наші війська були в Криму! Хто командував країною тоді? Ті, кого Майдан своїми смертями уповноважив керувати країною. Хто скомандував «Назад»?
А з сепарами хто переговори вів, хто їх з Слов'янска до Донецька відпустив?
Тепер усі розумні стали, переговорів не треба.
А що треба? Пєтю чи Юлю?
Мать його. Бєня — останній, кого я з них погодився стерпіти, бо пам'ятаю як нам на підсилення оборони облдержадміністрації з облради принесли дві швабри. А оборонців було менше сотні. А за кілометр від нас стояв кількатисячний натовп під «триколорами». Й ми чекали дива.
Воно трапилось. Бєня тоді не знаю як, але вмотивував «кривавих беркутів» взяти Дніпропетровську ОДА під охорону. Історія змінила хід у ті години.
Повторюсь, я його ще погодився потерпіти. Наступного вже точно ні.
Тому.
Поки є час.
Я теж міг би в Наполеони, але погоджусь на Талейрана. Можна й на Робесп'єра, аби був результат.
Зібратись треба, але не для повалення «режиму», який й так на ладан дихає.
Майдан (так, що — я не проти, читайте!) має стати місцем народження нової політичної сили, яка заповнить собою вакуум довіри суспільства.
Ця політична сила матиме гігантський вплив на перебіг подій, стане каталізатором швидких перетворень, прискорювачем колообігу памперсів у владі.
Вона потрібна, аби стати засобом захисту народу від свавілля олігархів, а головне — від отих штопаних опозиціонерів-радикалів. Без них країна точно не пропаде.
Але щоб Майдану дурне в голову не лізло, потрібен Антимайдан.
Що розумне має лізти?
Ну... я б сказав але ж я начебто не за й не проти, а раптом я «оте падло»?
Скажу як можу: на Майдані неможливо обрати найрозумніших людей для керівництва державою. Це еволюційний процес, селекція й важка робота сотень фахівців, яких до трибуни Майдану якщо й допустять, то навряд там їх почують й зрозуміють.
Переговори потрібні — між Майданом та Антимайданом, якщо з обох сторін на них вийдуть відповідальні, уповноважені рядовими учасниками лідери, а не ляльки на мотузочках з-за лаштунків. Тоді можливо буде результат.
Тому ще я думаю, знаєте — Президент не хоче й Антимайдану. Й Рошен боїться Майдану теж. Бо на отих переговорах їх обох вже може й не бути.
Думаю, народ навряд зможе стриматись. Чи я помиляюсь й усім пох — скоро суніці у Польщі достигнуть, збирати треба?
Може й треба. Але головне, що не треба — знищувати українську владу. Створювати — треба. Треба іншу, треба кращу. Але поки іншої немає — не треба знищувати ту хуйову, але українську, пробачте за французьку, владу.
Створювати, створювати, створювати нову!
Для цього не потрібно шукати привід у вигляді чергової зради. Треба взяти собі за правило — недільний Майдан. Зібрались — роз'їхались. Й ті, що «за», й ті, що «проти». Так щось вийде.
Обов'язково!
Українська Справа переможе!