Подивився тільки що виступ Путіна перед росіянами.
З неприхованим болем, він переніс на невизначений час т.зв. плебісцит - голосування про його вічне перебування при владі. Хоч це і формальність, рішення вже прийняте Держдумою, але для нього це дуже і життєво важливо. Набагато важнiше, нiж тисячи фальсiфiкацiй з коронавiрусом. Їх стало надто багато і скоро ці факти почнуть проявлятися. Але, я зараз не про епідемію.
Далі він почав демонстрацію атракціону небаченої щедрості. Наступний тиждень в країні оголосив неробочим зі збереженням зарплати. Звичайно, не уточнив, на яку частину зарплати поширюється збереження. Ще він розповів, що потрібно зберегти всі соціальні пільги, але знову не уточнив - чи у повному розмірі? I - всiм, чи нi? Сказав, що вважає, що боргові та кредитні зобов'язання росіян перед банками можна не платити. Типу, потрiбнi кредитні канікули. Уточнюю - він так вважає. Запропонував знизити податки. А ще всім дітям дати грошей, пенсіонерів підтримати і т.п.

"Соціалістичний" Путін (його електорат - головним чином люди нижче середнього достатку, які живуть не в столицях, які не мають вищої освіти, пенсіонери, переважно жiнки, та тi, хто про iнтернет дещо чув) сипав благодійністю на всі боки.
Вся його промова будувалася на тому, що потрібно підтримати, допомогти, ощасливити! Але, як, коли, яким способом і в якому обсязі - ні слова! Черговий лоходром для росіян! А що - вперше?
А буде це все виглядати приблизно так. Великий Благодійник пообіцяв росіянам Рай земний! Але, недбайливі чиновники на місцях (як і завжди) не зможуть це реалізувати. Тому, що ніхто не збирається компенсувати підприємцям, банкам та всiм роботодавцям, втрати по обов'язковому збереженню зарплатнi своїх працівників і десятків мільйонів (!), закредитованих росіян. У багатьох з них - по два кредити і більше!
Показово когось можуть покарати за невиконання наказiв, коли дізнаються, але механізмів компенсації мільярдних втрат з держбюджету немає. А головне, не передбачено!
Це так - коротко, дорогі наші росіяни! Вiтаю вас з черговими святами! Горiлка та iншi радощi продаються як i ранiше - вiльно та без обмежень!
Міняйте маски кожну годину, респіратори - раз на добу, локшину з вух знімайте постійно!

pavlo.khryshchanovych
Pavlo Khryshchanovych

Коментарі доступні тільки зареєстрованим користувачам

вхід / реєстрація

Рекомендації