5fb8db5a41b4d.jpg

Хворий загальноукраїнський пацієнт в лікарні «Феофанія» якщо не брешуть з Covid 19

Поки Вєня Зелупенський, находячись в «Феофанії» з незрозумілим діагнозом, в черговому відосіку розсусолює про Небесну Сотню яку він люто ненавидить, та Революцію Гідності з якої воно насміхалося та засуджувало, ми з вами давайте заглянемо в кишеню медичного закладу для «небожителів» нашої багатостраждальної країни.
Мало того, що медичне обслуговування для політичної ...лядоти обходиться платникам податків стільки, що хватило б на лікування сотень пацієнтів районних лікарень, ще й сама «Феофанія» любить прикупити досить сумнівні «необхідні» речі для свої потреб.
Для прикладу, посилаючись на дані в системі держзакупівель Prozorro, феофани придбали папки для паперів по 720 гривень кожна. Вони ...лядь, що із бізонової шкіри?
Або ще одне придбання феофанської медичної братії, комплект чохлів на офісні стільці «Солодкий сон» по 3750 гривень.
Вашу феофанову маму собаки ви перевдягнені, на..уя вони на офісних стільцях та ще по такій ціні?


5fb8db75d6745.jpg

Лікарня «Феофанія» Державного управління справами


А закупівля освіжувачів повітря, верстати для гоління, автомобільні запчастини і навіть бензопила — це те на що любить витрачати «Феофанія» ваші гроші платники податків.
Але це ще не все.
В лютому минулого року лікарня замовила 66! театральних крісел, кілька диванів і кілька столів на загальну суму 1,2 мільйона гривень! На..уя!
І останнє на...уя.
Згідно зі звітністю за 2019 рік, в штаті лікарні 30 бухгалтерів!!!
До чого це я, а до того що лупатий та гнусавий препиздент обіцяв, що феофанам гаплик і всі будуть лікуватися однаково ...уйово, незалежно від посади.
Здійснилося!
Цитата: «Головлікар лікарні „Феофанія“ Державного управління справами Ігор Семенов розповів, що президент України Володимир Зеленський знаходиться в лікарні на тих же умовах, що й інші українці.»

А в мене до вас є дитяча загадка і не тільки для діточок:

Арахамка якось Вєнькі,
в лісі назбирав опеньки.
Що це були за опеньки,
якщо передоз у Вєнькі?